Pás FLEECEBAND (butylový pás s textilií)
Kód: DBX_B37090BD DBX_B37091BD DBX_B3710BD DBX_B3711BD Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Pro vytvoření vysoce účinných vodotěsných a parotěsných spojů mezi okenními a dveřními rámy a zdivem, ideální pro použití v těsnicím a izolačním systému Den Braven 3D. K těsnění trubek vedených v místech průchodů skrze konstrukce. Lepicí butylový pásek je opatřen ze spodní strany voskovým papírem (krycí fólie) a na lícní straně má vrstvu netkané textilie, která umožňuje snadné zaomítání nebo přetření. Páska vyniká přilnavostí na PVC, PC, dřevo, zdivo, sklo a kovy. Odolná je vůči UV záření, slabým kyselinám zásadám.
Charakteristika
- parotěsný
- vynikající přilnavost na PVC, PC, dřevo, zdivo, sklo a většinu kovů
- odolný vůči slabým kyselinám a zásadám
- vynikající odolnost proti UV záření
Použití
- pro vysoce účinná těsnění odolná vůči páře mezi rámy PVC a zdivem
- těsnění sanitárních vedení v místech průchodu konstrukcí
- v Den Braven 3D okenním systému
- vytvoření vodotěsných spojů u obkladových ploch v koupelnách
- pro dokonalé vodotěsné spoje mezi střechou a komínem
- ke snížení vibrací/hluku v montážních celcích karosérií
- dokonalé napojení hydroizolace s odtokovými žlábky a jinou zdravotechnikou
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Těsnicí pásky pro hydroizolace |
|---|---|
| EAN: | 8595100167286 |
| Rozměry: | 80 mm × 1 mm, délka 10 m |
| Barva: | bílá textilie |
| Délka: | 10 m |
| Šířka: | 80 mm |
| Balení: | 10 m |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Den Braven Czech and Slovak a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Úvalno 353, 793 91 Úvalno, ČR |
| E-mail : | info@denbraven.cz |