Výstražná fólie
Kód: DBX_B730BD DBX_B735BD DBX_B731BD DBX_B733BD DBX_B732BD DBX_B736BD DBX_B737BD Zvolte variantuDetailní popis produktu
Pro označení vedení inženýrských sítí jako je např. elektřina, voda nebo plyn. Fólie má dlouhou životnost. Při následných výkopových pracích spolehlivě upozorní na existenci vedení kabelů nebo potrubí.
Charakteristika
- okamžitě a snadno použitelná
- odolná vůči povětrnostním vlivům
- výrobek je recyklovatelný, energetický zhodnotitelný, není využitelný kompostovaním a biodegradací
Použití
- označovací výstražné fólie z plastů pro kabely a potrubí uložené v zemi
- k identifikaci podzemních vedení technického vybavení
Barevné rozlišení dle ČSN 73 6006
- 611 červená – silnoproudé kabely
- 612 žlutá – plynové potrubí
- 613 modrá – železniční zabezpečovací a sdělovací kabely
- 614 bílá – vodovodní potrubí
- 615 oranžová – sdělovací kabely
- 616 zelená – teplovodní a horkovodní rozvody
- 617 hnědá – dálkovody hořlavých kapalin
- 618 šedá – potrubí stok a kanalizačních přípojek
Barevné provedení některých fólií je doplněno nápisem, např. POZOR VODA, POZOR PLYN, VEŘEJNÉ OSVĚTLENÍ, KANALIZACE nebo symbolem, např. pro silnoproudé kabely symbolem blesku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výstražné a bariérové pásky |
|---|---|
| EAN: | 8595100124142 |
| Rozměry: | 30 cm × 0,08 mm, délka 250 m |
| Barva: | hnědá - BEZ POTISKU |
| Délka: | 250 m |
| Šířka: | 30 cm |
| Balení: | 250 m |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Den Braven Czech and Slovak a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Úvalno 353, 793 91 Úvalno, ČR |
| E-mail : | info@denbraven.cz |