Mezikus ROSA spojovací na 2 rychlospojky 1"
Kód: LEV_45215Podrobný popis
Adaptér pro 2 rychlospojky, 1, 1030 kPa.Dodatočné parametre
| Kategória: | Coulový vodní program |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| EAN: | 8590804085607 |
| Připojení: | Rychlospojka, 1" |
| Délka: | 69,8 mm |
| Vnitřní průměr ústí: | 19,1 mm |
| Vnější průměr ústí: | 27,1 mm |
Hodnotenie tovaru
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Priemerné hodnotenie produktu je 4,5 z 5 hviezdičiek.
2 hodnotenia
5
4
3
2
1
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | LEVIOR s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Tovačovská 3488/28, 750 02 Přerov, ČR |
| E-mail : | levior@levior.cz |