Kabelová příchytka 8 mm, bílá, 50 ks
Kód: EMS_A2824Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Uchycení kabelů |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.073 kg |
| EAN: | 8592920154595 |
| Prodejní obal: | 50 ks, sáček |
| Produkt: | příchytka kabelová s hřebíkem |
| Průměr kabelu: | 8 mm |
| Recyklační poplatek: | 0 Kč |
| Rozměr: | 13 × 15 × 7 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | EMOS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Šířava 295/17, 750 02 Přerov, ČR |
| E-mail : | info@emos.cz |