Příchytka kabelová GW 50610 /3-4 SCAME A2816
Kód: EMS_A2816Súvisiaci tovar
Podrobný popis
prodejní obal: 100 ks, krabička
produkt: příchytka kabelová s hřebíkem
průměr kabelu: 3–4 mm
rozměr: 1,8 × 18 mm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Uchycení kabelů |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.089 kg |
| EAN: | 8001636982588 |
| Prodejní obal: | 100 ks, krabička |
| Produkt: | příchytka kabelová s hřebíkem |
| Průměr kabelu: | 3–4 mm |
| Recyklační poplatek: | 0 Kč |
| Rozměr: | 1,8 × 18 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | EMOS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Šířava 295/17, 750 02 Přerov, ČR |
| E-mail : | info@emos.cz |