Navíječ na hadici ROSA 1/2" 20 m
Kód: LEV_45176Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Otočný naviják zahradní hadice včetně 20 metrů hadice 1/2, rychlospojek a postřikovací koncovky.Dodatočné parametre
| Kategória: | Vozíky a držáky na hadice |
|---|---|
| Hmotnosť: | 8.21 kg |
| EAN: | 8590804017912 |
| Délka: | 20 m |
| Připojení: | 1/2" |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | LEVIOR s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Tovačovská 3488/28, 750 02 Přerov, ČR |
| E-mail : | levior@levior.cz |