Vozík na hadici ROSA (až 60m při návinu 1/2" hadice)
Kód: LEV_45177Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Zahradní vozík na hadici, vhodný pro hadice 1/2 (až 60m), připojení pomocí rychlospojky.Dodatočné parametre
| Kategória: | Vozíky a držáky na hadice |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2.66 kg |
| EAN: | 8590804017929 |
| Délka: | 60 m |
| Připojení: | 1/2" |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | LEVIOR s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Tovačovská 3488/28, 750 02 Přerov, ČR |
| E-mail : | levior@levior.cz |