Zákaznická podpora:e-shop@worknow.cz
Měna
CZK

Akrylový tmel RL

Kód: MET_20102RL
Doporučujeme
Značka: DEN BRAVEN
od 52 Kč / ks od 42,98 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Akrylový tmel je tmel pro tmelení spár mezi rámy oken, dveří a zdivem, rohových spár sádrokartonových konstrukcí, dělících příček, dřevotřískových des...

Detailní informace

Barva: transparentní, Velikost balení: 280ml
| MET_20101RL
109 Kč / ks
90,08 Kč bez DPH
Barva: bílé, Velikost balení: 280ml
| MET_20102RL
52 Kč / ks
42,98 Kč bez DPH
Barva: bílé, Velikost balení: 600ml
| MET_201130BD
112 Kč / ks
92,56 Kč bez DPH
Barva: šedé, Velikost balení: 280ml
| MET_20103RL
59 Kč / ks
48,76 Kč bez DPH
Barva: hnědé, Velikost balení: 280ml
| MET_20104RL
60 Kč / ks
49,59 Kč bez DPH
Barva: černé, Velikost balení: 280ml
| MET_20105RL
63 Kč / ks
52,07 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Akrylový tmel je tmel pro tmelení spár mezi rámy oken, dveří a zdivem, rohových spár sádrokartonových konstrukcí, dělících příček, dřevotřískových desek a dřevěných výztuh apod.

Akrylový tmel je po vyzrání přetíratelný. Během zrání se akrylový tmel lehce propadá a vytváří typický fabion. V dilatačních spárách umí pohltit až 12,5% pohybu. V interiérech pro opravy trhlin a prasklin v omítce, zdivu, dřevu, betonu. Akrylový tmel je vhodný pro tmelení okenních parapetů, podhledových kazet, spár mezi schodištěm a zdivem. Podtmelování a těsnění vzduchotechniky, rour, kolen či přechodů.
TRANSPARENTNÍ AKRYL - jedinečný těsnicí spárovací tmel. Tento výjimečný produkt vytváří přirozený přechod mezi dvěma povrchy díky tzv. „chameleon efektu“. Přenáší barvy z pozadí na povrch se všemi výhodami zatmelené spáry tj. ochranou funkci proti prachu a hmyzu. Najde uplatnění tam, kde se objeví požadavek zachovat neviditelnost spoje, avšak viditelnost přechodu dvou materiálů. Své místo najde mezi zedníky a malíři při údržbě, opravách i výstavbě. Vytvrzuje odpařením vody, vytváří trvale pevný, plasticko-elastický spoj.

+ Akrylový tmel se lehce nanáší.
+ Přetíratelný akrylátovými a disperzními barvami.
+ Vysoká přilnavost ke dřevu, sádrokartonu, zdivu, betonu.
+ Antikorozivní – vhodný na ocel, pozinkovaný plech.
+ Bez rozpouštědel.

Doplňkové parametry

Kategorie: Akrylové tmely
Ostatní: Rychlost vytvrzení 0,5 – 1,0 mm za 24 hod., Přídržnost k sádrokartonu ≥ 0,5 MPa, Přídržnost k omítce≥ 0,2 MPa,Maximální protažení 300%
Tvrdost: ≈ 20 ± 3 (dle Shore A (3s))
Pevnost v tahu: 0,5 MPa
Dilatační schopnost: ± 12,5%
Tepelná odolnost: –20 / +75°C (po vytvrzení)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

O společnosti Den Braven

Jsme ryze česká firma, která vyrábí a prodává značkové výrobky uznávané především pro svoji spolehlivost. Ve vlastním testovacím středisku pro Vás vyvíjíme a prověřujeme spolehlivost našich značkových výrobků. Moderní technologie zde umožňují vyhovět jakýmkoliv požadavkům na množství při zachování vysoké kvality a krátkých dodacích termínů. V Den Braven vzniká široká škála výrobků, které sdružujeme do ucelených systémů tak, aby mezi sebou vytvářeli propracovanou vzájemnou vazbu a ta ve výsledku snižovala náklady na práci a aplikační čas.

Na trh se nám daří dodávat špičková řešení pocházející právě z našeho výrobního závodu v české republice. Prioritou je pro nás maximální zvýšení efektivity skladování a tím minimalizace nákladů což přispívá k dalšímu rozvoji naší společnosti. Od vývoje přes výrobu až po logistiku si dáváme záležet na prvotřídním servisu.