Zákaznická podpora:+420 734 208 288e-shop@worknow.cz
Měna
CZK

Dekorativní barvy a spreje

dekorativni spreje

Dekorativní spreje značky MASTON jsou univerzální řadou výrobků, které nabízejí rychlý a snadný způsob, jak vytvořit jedinečné a poutavé dekorativní efekty na různých površích. Ať už chcete vytvořit efekt kamene, rzi, křídové tabule nebo jakýkoli jiný dekorativní efekt, MASTON má ve své nabídce spreje, které vám pomohou dosáhnout požadovaného vzhledu.

#showmore#

Jedním z nejoblíbenějších výrobků v sortimentu dekorativních sprejů MASTON je sprej s efektem kamene tzv. STONE EFFECT. Tento sprej dokáže proměnit jakýkoli povrch v úchvatný povrch s texturou kamene, který vypadá jako skutečný. Ať už chcete vytvořit charakteristickou stěnu ve svém obývacím pokoji nebo přidat nádech textury na kus nábytku, sprej s efektem kamene vám pomůže dosáhnout vaší představy.

Dalším oblíbeným výrobkem z řady MASTON jsou barevné spreje DECOEFFECT. Tyto spreje lze použít k vytvoření řady dekorativních kovových efektů, zlatých oříšků a kovových povrchů. Ať už chcete svému dílu dodat šmrnc, nebo vytvořit něco originálního, spreje decoeffect vám pomohou dosáhnout požadovaného efektu.

Pokud hledáte výrobek, který vám pomůže vytvořit efekt rzi, pak je sprej MASTON s efektem rzi ideální volbou. Tento sprej dokáže jakémukoli povrchu dodat realistický, rezavý vzhled, takže je ideální pro vytvoření vintage, industriálního vzhledu. Ať už chcete vytvořit rezavý kovový povrch na kusu nábytku nebo dodat domácímu dekoru rustikální, narušený vzhled, sprej s efektem rzi vám pomůže dosáhnout vaší vize.

A konečně, sprej na křídové tabule MASTON je nezbytnou výbavou pro každého, kdo má rád kreativitu. Tento sprej dokáže proměnit jakýkoli povrch v křídovou tabuli a poskytne vám prázdné plátno, na které můžete psát a kreslit. Ať už chcete vytvořit křídovou stěnu v domácí kanceláři nebo poskytnout dětem zábavný, kreativní prostor pro hraní, sprej na tabule je skvělou volbou.

Celkově jsou dekorativní spreje MASTON vynikající volbou pro každého, kdo chce vytvořit jedinečné a poutavé dekorativní efekty. Díky široké škále produktů, z nichž si můžete vybrat, včetně kamenného efektu, dekoefektu, rezavého efektu a spreje na křídové tabule, si vybere každý. Ať už jste tedy kutil nebo profesionální dekoratér, určitě si prohlédněte řadu dekorativních sprejů MASTON a začněte tvořit ještě dnes!

Nejprodávanější

Maston spray TEAK OIL
Maston spray TEAK OIL
Doručíme do 1 dne
MET_9910561
 
225 Kč
(185,95 Kč bez DPH)
1 položek celkem
Maston spray TEAK OIL
Doporučujeme
Maston spray TEAK OIL
Doručíme do 1 dne
185,95 Kč bez DPH
225 Kč / ks
Snadno použitelný ochranný a ošetřující prostředek na ošetření jakéhokoliv druhu dřeva.Proniká hluboko do dřeva a vytváří ochrannou vrstvu bez...
+ další
MET_9910561

Těžký výběr? Hodně produktů?
Zaškrtněte si ve filtrech, co je pro vás důležité