Protiřezné rukavice

Nejprodávanější

Protiřezné rukavice ARDONSAFETY/XA5c  A5119
Protiřezné rukavice ARDONSAFETY/XA5c A5119
Doručíme za 1-2 dny
ARD_A5119/09
 
97 Kč / ks
(80,17 Kč bez DPH)
1 položek celkem
Protiřezné rukavice ARDONSAFETY/XA5c  A5119
80,17 Kč bez DPH
97 Kč / ks
+ další
ARD_A5119/09
Protiřezné rukavice jistě ocení ti, kteří pravidelně pracují s předměty s ostrými hranami. Stačí malá nepozornost a můžete velmi rychle přijít k závažnému úrazu, proto je potřeba dbát na bezpečnost. Rukavice proti prořezu výrazným způsobem ochrání vaše ruce a často jsou tím faktorem, který rozhodne o zdravotních důsledcích při potenciální chybě. Vyberte si z našeho sortimentu rukavice proti pořezání, které vám budou nejvíce vyhovovat, a my vás ujišťujeme, že vaše pracovní činnost bude o mnoho bezpečnější.
 
V rámci selekce rukavic se orientujte podle dvou parametrů v rámci normy EN 388 viz piktogram:
 První parametr je udán číslem, je umístěn na druhé pozici pod kladívkem a pohybuje se v rozmezí 1-5. Čím vyšší číslo, tím vyšší odolnost proti řezu.
Druhý údaj ohledně ochrany proti řezu se nachází na páté pozici pod kladívkem, je udán písmenem a může se pohybovat v rozmezí A-F a opět platí, že čím vyšší údaj, tím vyšší ochrana proti pořezání.

Níže uvádíme několik typických příkladů ochrany proti řezu:
 
 
 
 
     ochrana proti řezu 1X- velmi malá, prakticky nulová ochrana proti pořezání
 
     ochrana proti řezu 3B- střední ochrana proti pořezání
 
     ochrana proti řezu 5C- vysoká ochrana proti pořezání
 
     ochrana proti řezu 5E- velmi vysoká ochrana proti pořezání
 
 
Je potřeba mít na paměti, že čím vyšší ochrana, tím vyšší fyzikální požadavky na odolnost rukavic (tloušťka a pevnost vláken) a logicky tak u rukavic s velmi vysokou ochranou proti řezu (D a výše) dochází k redukci citu a komfortu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení