Zákaznická podpora:+420 734 208 288e-shop@worknow.cz
Měna
CZK

Proč jsou naši zákazníci spokojení?

Víme dobře, co znamená udělat pořádný kus práce. A taky známe ten skvělý pocit, když se dílo podaří. V tomto jsme zajedno. Proto zde máte obchod, který rozumí Vašim potřebám a pomůže, aby Vám šla práce pěkně od ruky.

Jsme nový, moderní a ryze internetový obchod, pro kterého je spokojený zákazník a jeho uskutečněný projekt na prvním místě. Velmi rádi poradíme nebo doporučíme. Když nevíme, zjistíme a zavoláme zpět, vždy. Inspirace a rady najdete i na našem blogu prostřednictvím našich článků. Taktéž hlídáme ceny produktů, protože chápeme, že cena je mnohdy pro volbu zákazníků nejdůležitější.

Nemusíme se chválit sami, nejlépe o nás mluví naši zákazníci. Kvalitu našich služeb můžete prověřit a ohodnotit jak na našich stránkách, tak i u nezávislých služeb srovnávačů. Naše hodnocení najdete na www.zbozi.cz i na www.heureka.cz. Jsme velmi rádi za jakýkoliv komentář. Pokud jste s našimi službami spokojeni, uvítáme když se o svůj názor podělíte s ostatními. Pokud se ale přeci jen něco pokazí, dejte nám vědět. Najdeme řešení. 
 

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu WORKNOW

Hodnocení obchodu na Zboží.cz

ECO-FRIENDLY

Balíme ekologicky

… jak nejvíce jsme schopni. Ještě nejsme tak daleko, že bychom používali super bio ekologická balení a výplně. Žádné zázraky v tomto směru od nás prosím nečekejte, prozatím :)

Snažíme se však být maximálně odpovědní vůči životnímu prostředí a to tak, že naše zásilky, u kterých je to možné, balíme do použitých krabic, které ještě nemají svůj život u konce. V tomto směru nás zásobují naše rodiny a přátelé, i někteří naši dodavatelé, za což jim všem mnohokrát děkujeme.

Stává se tedy, že obdržíte své zboží v krabicích od jiných výrobků. Tyto krabice označujeme nálepkou CHRÁNÍME PŘÍRODU

Věříme, že správně zvolená recyklace by měla být součástí našeho každodenního života.

Šetřete svůj čas a uchovejte si psychickou pohodu

nákupČas je sice relativní pojem, ale známe to všichni, ve frontě u pokladny běží obzvláště pomalu. A co cesta do obchodu ve vytížené dopravě velkoměsta? I to se počítá. No nemusí to být nutně velkoměsto, i menší města dávají zabrat našim nervům z pohledu dopravy více, než by nám bylo milé.

A taky se Vám stalo, že Vám rozhodnutí, zda koupit ten či onen produkt, trvalo několik hodin, dnů nebo třeba i týden? Chtěli byste svoji cestu do obchodu kvůli tomu podnikat znovu? Odpověď je nasnadě…

Nakupování on-line je pohoda. V našem obchodě se nemusíte bát, že narazíte do davu nebo se budete muset připojit k dlouhé frontě, než si koupíte vše, co potřebujete. Neexistuje „otevírací doba“. Na vše máte spoustu času, nemusíte se rozhodovat ihned, můžete srovnávat jak produkty, tak i ceny či výhody jednotlivých obchodů.

Větší výběr zboží

skladTo, co naleznete v našem internetovém obchodě, byste hledali nejméně ve 4 velkých specializovaných prodejnách, a to pravděpodobně ještě v menší šíři sortimentu.

Ve srovnání s kamennými obchody uvidíte on-line mnoho různých produktů, ze kterých si můžete vybrat. U nás máme zboží vystavené s různými specifikacemi, mnohdy v různých variantách, takže si můžete vybrat konkrétní produkt, který Vám vyhovuje.

Před nákupem je možnost přečíst si recenze ostatních kupujících, kteří produkt použili. Recenze Vám umožní poznat zkušenosti zákazníků, kteří konkrétní produkt koupili před Vámi a mohou Vám pomoci vybrat si ten, který nejlépe vyhovuje účelu, pro který ho chcete použít.

 

Snazší vrácení zboží a čas na rozmyšlenou

Nakupování na dálku má i svá úskalí. I přes veškerou snahu důkladného výběru se Vám zboží nemusí zalíbit, nesplní Vaše očekávání, popřípadě nesedí velikost. To se může stát a je to v pořádku. Zboží je možné bez udání důvodů do 14 dní vrátit a my Vám vrátíme zpět peníze i s poštovným, které jste zaplatili při objednání.