Zákaznická podpora:e-shop@worknow.cz
Měna
CZK

EXTOL PREMIUM

Webová stránka značky: EXTOL PREMIUM

extol-logo

EXTOL PREMIUM je typickým představitelem třídy Master. Na rozdíl od hobby nářadí, jehož jediným parametrem je často cena, konstruktéři nářadí Extol Premium kladou důraz na kvalitu použitých materiálů a technologií, zpracování, design, parametry a ergonomii. Tato kategorie je zárukou, že za dostupnou cenu kupujete kvalitní výrobek vyrobený podle nejnovějších technologií a naplňující v mnoha směrech ta nejvyšší očekávání. Zároveň přináší řadu řešení a patentů, které byly dosud výsadou profesionálních značek.

PŘÍKLEPOVÉ VRTAČKY

Sklíčidla se zámkem CLICK-LOCK

Rychloupínací systém s maximální přesností čelistí je na všech našich vrtačkách samozřejmostí. Sklíčidla na příklepových a některých aku vrtačkách jsou navíc vybavena patentovaným zámkem Click-Lock, který brání samovolnému uvolnění sklíčidla při práci s příklepem. Od spolehlivého utažení Vás dělí jediné kliknutí.

VEŠKERÉ ELEKTRONÁŘADÍ

Kvalita ukrytá uvnitř

Na rozdíl od hobby kategorie jsou veškeré namáhané díly nářadí Extol Premium vyrobeny z cementované kalené oceli legované chromem, vanadem, niklem a titanem a zaručují tak dlouhou životnost. Kvalitní ložiska jsou u modelů s předpokladem vysokého zatížení uložena v patentovaném systému tlumícím vibrace.

VEŠKERÉ ELEKTRONÁŘADÍ

Spolehlivý motor

Motor je srdcem každého elektronářadí. U Extol Premia je samozřejmostí vinutí z tepelně odolné mědi a komutátory s příměsí stříbra, které zajišťují vynikající výkon a eliminují přehřívání motoru

AKUMULÁTOROVÉ ŠROUBOVÁKY

Převodovka PRO-RITE

Většina modelů aku šroubováků Extol Premium je vybavena značkovou převodovkou Pro-Rite, vyrobenou z mimořádně odolné oceli a garantující dlouhou životnost a bezproblémový provoz.

VRTACÍ A SEKACÍ KLADIVA

Robustní konstrukce

Díky mimořádně robustní konstrukci nabízejí pneumatická kladiva Extol Premium vysoký výkon s velkou silou úderu.

SVAŘOVACÍ INVERTORY

Profesionální technologie

Extol Premium nabízí modely vybavené technologiemi, díky nimž je zapálení oblouku velmi jednoduché, oblouk je dobře ovladatel- ný a klidný a nedochází k nadměrnému rozstřiku kovu. Tyto vlastnosti jsou dále dopl- něné funkcemi HOT START (systém pro dokonalé zapálení svářecího oblouku), ANTI-STICK (systém pro omezení svářecího proudu při zkratu) a ARC FORCE (systém automatického nastavení svářecí charakteristiky).

VĚTŠINA MODELŮ

Příjemný pocit při práci RUBBER PAINT

Při výrobě většiny modelů je použita technologie nástřiku povrchové vrstvy na bázi gumy, díky němuž je kontakt ruky se strojem při práci příjemnější a spolehlivější. Ergonomické rukojeti jsou kromě toho doplněny protiskluzovými a antivibračními prvky.

AKUMULÁTOROVÉ NÁŘADÍ

Dlouhá životnost a vysoký výkon

Akumulátorové nářadí Extol Premium je osazeno akumulátory s nadstandardní kapacitou 1500 mAh, které Vám dovolí plynulejší a bezstarostnější práci. Do základní výbavy řady modelů navíc patří náhradní akumulátor.

VYBRANÉ MODELY

Vždy něco navíc

Každý model nářadí Extol Premium přináší něco, čím Vás mile překvapí. K vrtacím kladivům a dalším vybraným produktům například dostanete masivní plastový kufr, díky němuž je přeprava a skladování nářadí hračka.

 

 
6 položek celkem
korunka vykružovací diamantová, O 14mm, závit M14
169,42 Kč bez DPH
205 Kč / ks

slouží k vyvrtání otvorů do dlažby a jiných obkladových materiálů pomocí úhlové brusky

EXT_8801863
korunka vykružovací diamantová, O 12mm, závit M14
161,16 Kč bez DPH
195 Kč / ks

slouží k vyvrtání otvorů do dlažby a jiných obkladových materiálů pomocí úhlové brusky

EXT_8801862
korunka vykružovací diamantová, O 10mm, závit M14
152,89 Kč bez DPH
185 Kč / ks

slouží k vyvrtání otvorů do dlažby a jiných obkladových materiálů pomocí úhlové brusky

EXT_8801861
korunka vykružovací diamantová, O 8mm, závit M14
157,02 Kč bez DPH
190 Kč / ks

slouží k vyvrtání otvorů do dlažby a jiných obkladových materiálů pomocí úhlové brusky

EXT_8801860
korunka vykružovací diamantová, O 6mm, závit M14
152,89 Kč bez DPH
185 Kč / ks

slouží k vyvrtání otvorů do dlažby a jiných obkladových materiálů pomocí úhlové brusky

EXT_8801859
box plastový, S velikost, vněj. rozměr 443x310x128mm
Akce
–10 %
742,98 Kč bez DPH
899 Kč / ks

Dejte svému nářadí domov v podobě tohoto skvělého stohovatelného boxu a klidně jej rozšiřte i o kamarády ve velikosti M a L.

EXT_8856070

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem