Zákaznická podpora:+420 734 208 288e-shop@worknow.cz
Měna
CZK

ARDON

ARDON_logo_horizontal_rgb_poz

Společnost ARDON SAFETY patří mezi přední velkoobchodní společnosti s pracovními oděvy, ochrannou a pracovní obuví a prostředky osobní ochrany ve střední Evropě. Společnost vznikla v roce 2000, kdy navázala na obchodní aktivity fyzické osoby, pana Tomáše Voženílka, který se jako živnostník zabýval prodejem uvedeného sortimentu od poloviny 90. let minulého století. V roce 2010 do společnosti ARDON SAFETY vstoupil koncern KHTG a.s. a do dnešních dnů je jejím majoritním vlastníkem.

ARDON SAFETY kromě vlastní výroby pracovních oděvů prodává sortiment předních světových výrobců osobních ochranných pracovních pomůcek, jako jsou 3M, ATG, HONEYWELL SAFETY PRODUCTS, KRATOS, SUNDSTRÖM, SEMPERIT, UNIVET, SCHUBERTH, UVEX a dalších. ARDON SAFETY na trh dále uvádí produktové řady pracovních oděvů, bezpečnostní i pracovní obuvi, ochranných brýlí, respirátorů a sluchátek pod vlastní značkou ARDON®.

Posláním nás, lidí z týmu ARDON, je od založení společnosti uživatelům dodávat kvalitní, komfortní a vzhledově atraktivní pracovní oděvy a obuv. Víme, že většina našich uživatelů v pracovním oděvu a obuvi tráví i více než osm hodin denně. Tato skutečnost je dlouhodobě středobodem naší snahy vyvíjet nové, lepší, kvalitnější a pohodlnější produkty, které svého uživatele v činnosti nebudou nijak omezovat, ale naopak zvýší jeho produktivitu i kreativitu a současně účinně ochrání jeho zdraví a splní tak primární účel, ke kterému byly vyrobeny.

Po mnoho let se zabýváme analýzou rizik na pracovišti, kterým čelí lidé z různých odvětví průmyslu i služeb. Společně s našimi partnery pak nacházíme vhodná řešení, ať už jde o bezpečné zajištění technika pracujícího ve výšce prostředky proti pádu KRATOS FA8000710, farmaceutického laboranta správně zvolenou filtroventilační jednotkou SUNDSTRÖM SR 700 proti inhalaci toxických látek nebo operátora linky z automotive pracujícího s ostrými plechy s emulzí ochrannými rukavicemi ATG MaxiCut OIL™ 34-504. Pomáháme identifikovat konkrétní bezpečnostní rizika ve výrobním procesu a přicházíme s optimálním řešením.

Co když ale existují ti, kteří jsou slabší, zranitelnější a odkázáni na pomoc ostatních? Vedení ARDON SAFETY si je vědomo i své společenské odpovědnosti. Po mnoho let proto společnost podporuje především regionální sociální, humanitární, sportovní a kulturní projekty. Máme velkou radost, když vidíme, že i díky naší podpoře se daří mladé lidi přilákat ke sportu, handicapovaným zlepšit jejich životní podmínky a šířit věhlas kulturních akcí regionu, ve kterém žijeme.

Svět ARDON SAFETY, to je trvalá snaha zlepšovat pracovní podmínky lidí v průmyslu i ve službách, touha vytvářet příjemné a přátelské prostředí pro náš pracovní tým a přání v co nejširší míře přispívat ke zvyšování kvality života naší společnosti.

1103 položek celkem
Máčené rukavice ARDONSAFETY/BUDDY EVO
4 + 1
12,40 Kč bez DPH
15 Kč / ks

Balení obsahuje 12 kusů nylonových/bavlněných rukavic s PVC terčíky na vnější straně, velikosti 5-11 a v bílé barvě. V jednom kartonu se nachází 240 balení.

S ArdonSafety/Buddy EVO máčenými rukavicemi je tvrdá práce snadná! S terčíky PVC na vnější straně jsou tyto rukavice odolné a odolají opakovanému používání. Materiál nylon/bavlna zajišťuje pohodlí a pohyblivost a s dostupností velikostí 5-11 a bílou barvou si rukavice budou sedět jako rukavička na dlaň. Balení obsahuje 12 kusů a karton 240.

+ další
ARD_A9222/07
Máčené rukavice ARDONSAFETY/BUCK BLACK
4 + 1
13,22 Kč bez DPH
16 Kč / ks

Prodáváme černé rukavice s prodejní etiketou, počet v balení je 12 a počet v kartonu je 240. Tyto rukavice mají polyuretanové máčení a jsou vyrobeny z polyesteru. Splňují normu EN 388 4131X a jsou k dispozici v různých velikostech, včetně S a XL s prodejní etiketou.

Vyrazte za vašimi pracovními cíli s polomáčenými rukavicemi ARDONSAFETY/Buck black! Materiál z polyesteru s polyuretanovým máčením nabízí maximální pohodlí i ochranu proti oděru. V každém balení naleznete 12 kusů, v kartonu pak 240. Rukavice jsou k dostání v černé barvě a nabízejí velikosti XS až XXL. Splňují normu EN 388 4131X. Velikosti 7 (S) a 10 (XL) jsou navíc vybaveny prodejní etiketou, takže nemusíte řešit nic dalšího. S ARDONSAFETY/Buck black se zaměříte na práci, ne na ochranu rukou.

+ další
ARD_A9061/XL
A9063 001
4 + 1
od 16,53 Kč bez DPH
od 20 Kč / ks
Pracovní rukavice DICK BASIC nabízí ochranu rukou bez ztráty hybnosti jemné motoriky. Rukavice dobře sedí, působí komfortně a současně s ochranou před znečištěním nebo poraněním ruky chrání dostatečně i před chladem.

Základem rukavic je kvalitní bavlna, která se pružně přizpůsobí tvaru ruky, dobře ochranný prostředek fixuje na místě. Rukavice jsou lehké a vzdušné, podporují přirozenou cirkulaci vzduchu a odvádí pot od pokožky.

Rukavice jsou máčené latexem na vnitřní části, dlaň a prsty jsou izolované od vlhkosti, pronikání nečistot i drobným mechanickým poraněním. Tenká vrstva má dobré izolační vlastnosti, zároveň však neomezuje rozsah pohybů prstů.

Rukavice DICK BASIC vyhoví normě ochranných prostředků EN388:2016 2131X a jsou vhodným doplňkem pro náročné provozy. Využití najdou i v práci na zahradě nebo domácí dílně.

  • počet v balení: 12; počet v kartonu: 120
  • polomáčené
  • norma: EN388: 2131X
  • máčení: latex (černý)
  • materiál: polyester / bavlna (šedá)

+ další
ARD_A9063/09
Kombinované rukavice ARDONSAFETY/PERCY
4 + 1
31,40 Kč bez DPH
38 Kč / ks

Balení obsahuje 12 rukavic s suchým zipem, vyrobených z kozinky na dlaň a bavlny na hřbet s šedou barvou. Splňují normu EN388 2016: 1121X. K dispozici jsou ve velikostech 8 a 10. V jeden karton se vejde 120 rukavic.

Kombinované rukavice ARDONSAFETY/PERCY jsou dokonalým pomocníkem při práci. S balením 12 kusů a celkovým počtem 120 v kartonu jsou praktickým řešením pro každodenní použití. Stylová šedá barva a suchý zip na manžetě dodávají rukavicím moderní vzhled. Materiál dlaně z kozinky a bavlněný hřbet zajišťují komfort a pevnost. Splňují normu EN388 2016: 1121X a jsou dostupné ve velikostech 8 a 10.

+ další
ARD_A1017/10
Ardon rukavice XC7e black
4 + 1
13,22 Kč bez DPH
16 Kč / ks

Rukavice pletené bezešvé máčené. Materiál: úplet z polyesteru. Dlaň a prsty: tenká vrstva polyurethanu. Rukavice slouží jako ochrana proti mechanickým rizikům.

+ další
ARD_A9889/10
Zahradní rukavice ARDON®IRIS
4 + 1
19,01 Kč bez DPH
23 Kč / ks

Snažili jste se už někdy udržet své rukavice suché a zároveň chránit své ruce při zahradnické činnosti? Zahradní rukavice ARDON®IRIS vám s tím pomohou! Polomáčené rukavice s prodejní etiketou, bílá barva s vzorem, velikost 7, materiál nitril a polyester. Počet v kartonu je 240.

Snažili jste se už někdy udržet své rukavice suché a zároveň chránit své ruce při zahradnické činnosti? Zahradní rukavice ARDON®IRIS vám s tím pomohou! Tyto pohodlné polomáčené rukavice s prodejní etiketou SPE jsou napuštěné nitrilem pro maximální ochranu a vyrobeny z polyesteru pro maximální pohodlí. Balení obsahuje 12 kusů a karton 240 kusů, takže vám to vystačí na celou sezonu. Nádherný bílý vzor navíc dodá vaší zahradě styl!

ARD_A2080/07/SPE
Máčené rukavice ARDONSAFETY/BUCK WHITE
4 + 1
13,22 Kč bez DPH
16 Kč / ks

Polomáčené rukavice nabízené ve verzi pro výdejní automaty (V1 a VP) nebo s prodejní etiketou (SPE), s tloušťkou 1,1 mm a měkkým polyuretanovým máčením. Balení obsahuje 12 kusů, karton obsahuje 240 kusů. Rukavice jsou bílé barvy a vyrobeny z polyesteru, splňují normu EN388: 4131X. K dispozici jsou velikosti 6/XS - 11/XXL a v SPE verzi jsou velikosti 8/M - 11/2XL.

Pro zabezpečení bezpečnosti při práci s nebezpečnými materiály jsou tu máčené rukavice ARDONSAFETY/BUCK WHITE. Tyto rukavice z polyesteru chrání ruce s tloušťkou 1,1 mm a jsou impregnovány polyuretanem. K dispozici jsou polomáčené rukavice a tažení etiketou pro jednoduchý prodej. Ve variantách pro výdejní automaty s velikostmi od 6/XS do 11/XXL nebo s prodejní etiketou v provedeních 8/M až 11/2XL a v baleních po 12, vybírejte zaručenou bezpečnost.

+ další
ARD_A9003/L
Protiřezné rukavice ARDONSAFETY/XA5c
4 + 1
79,34 Kč bez DPH
96 Kč / ks

Rukavice XA5c mají dobrou úchopnost a odolnost proti zašpinění a drobnému poranění, jsou vyrobeny z pružného a protiřezného vlákna a mají pevnou manžetu. Doporučujeme je pro práci na zahradě, úklid venkovních prostor a práci v dílně, jsou vhodné i při nižších teplotách a zlepšují osobní komfort při práci. Jsou dostupné v 6-12 velikostech a počet v balení je 12, v kartonu 144. Norma EN388:2016 4542C, barva šedá, máčení polyuretan.

Protiřezné rukavice ARDONSAFETY/XA5c jsou ideální pro práci v náročném prostředí s vysokou vlhkostí. Díky kombinaci materiálů zajišťují bezpečný úchop a odolnost proti zašpinění a drobnému poranění. Pružný materiál se snadno přizpůsobí tvaru ruky a nepůsobí otlaky. Pevná manžeta zabraňuje náhodnému svlékání nebo uvolnění a chrání proti proniknutí nečistot. Tyto rukavice jsou vhodné pro práci na zahradě, úklid venkovních prostor a v dílně. Zajišťují dostatečný komfort při nižších teplotách a výrazně zvyšují osobní komfort při práci.

+ další
ARD_A5119/09
Máčené rukavice ARDONSAFETY/BLADE
4 + 1
13,22 Kč bez DPH
16 Kč / ks

V nabídce jsou polomáčené rukavice s prodejní etiketou (SPE), balení obsahuje 12 rukavic, karton obsahuje 240 rukavic. Rukavice splňují normu EN 388 2121X a jsou červeného barevného provedení. Materiálem rukavic je polyester a bavlna a jsou máčené v latexu. Rukavice jsou k dispozici v velikostech 7-11 a velikosti 8 a 10 jsou také vybaveny prodejní etiketou (SPE).

Vyber si nejlepší ochranu pro své ruce - polomáčené rukavice ARDONSAFETY/BLADE! Materiál z polyesteru a bavlny je příjemný na pokožce, ale zároveň odolný vůči opotřebení. Díky latexovému máčení jsou rukavice skvělou volbou i pro práce, které vyžadují vysokou úroveň přilnavosti. Balení obsahuje 12 rukavic a karton dokonce 240. Prodejní etiketa (SPE) zajišťuje snadnou identifikaci velikosti, které jsou k dispozici od 7 do 11, s velikostí 8 a 10 i s prodejní etiketou. Splňují normu EN 388 2121X a jsou k dispozici v elegantní červené barvě. Nechte své ruce ochránit těmi nejkvalitnějšími rukavicemi na trhu!

+ další
ARD_A8021/07
Máčené rukavice ARDON®LITE TOUCH OIL
4 + 1
od 30,58 Kč bez DPH
od 37 Kč / ks

Ochranné rukavice CE CAT. II s protiskluzovou úpravou a bezešvou manžetou, vyrobené z nylonu s nitrilovou pěnou na máčení. Rukavice jsou ultra tenké vazby 18 s tloušťkou 0,75mm (+- 0,05mm) a polomáčené. Každé balení obsahuje 12 kusů a celkový počet v kartonu je 120. Splňují normu EN388:2016 s hodnocením 2121X a jsou k dispozici v černé barvě a velikostech 6-10.

S ARDON®LITE TOUCH OIL ochrannými rukavicemi CE CAT. II je práce bezpečnější než kdy dřív. Máčení s protiskluzovou úpravou a bezešvou manžetou ochrání vaše ruce před prasklinami a oděrkami. Ultra tenký úplet vazby 18 a tloušťka rukavice 0,75 mm (+- 0,05 mm) umožňují pohodlnou a přesnou manipulaci s materiály. Navíc, polomáčené rukavice jsou vyrobeny z nylonu a nitrilové pěny, splňující normu EN388:2016 2121X. Balení obsahuje 12 rukavic a karton obsahuje 120 rukavic. Vyberte si velikost 6-10 a už nikdy se nebojte pracovat se špinavými nebo nebezpečnými materiály.

+ další
ARD_A8015/08
Tričko ARDON®LIMA královsky modré prodloužené
Prodloužené 4 + 1
od 133,06 Kč bez DPH
od 161 Kč / ks

Vyzdobte svůj šatník neotřelým kouskem - Tričko ARDON®LIMA! S prodlouženým střihem v královské modré barvě a kvalitním bavlněným materiálem, je toto tričko ideální volbou nejen pro volný čas, ale i pro každodenní nošení. K dostání v širokém spektru velikostí od S až po 5XL.

+ další
ARD_H13170/S
Kombinované rukavice ARDONSAFETY/PONY
4 + 1
46,28 Kč bez DPH
56 Kč / ks

12 rukavic v balení a 120 v kartonu s modrou barvou, kozinková dlaň a bavlněným hřbetem a manžetou. Splňují normu EN388 2016: 1121X a jsou k dispozici v velikostech 7-10, s velikostmi 8 a 10 s prodejní etiketou (SPE).

Kombinované rukavice ARDONSAFETY/PONY jsou kvalitní pracovní rukavice, které nabízejí perfektní ochranu při manipulaci s různými druhy materiálů. Dlaně jsou z kozinky, což zajišťuje vysokou odolnost proti průrazu a řezu, zatímco hřbet rukavic je vyroben z bavlny pro pohodlnost a prodyšnost. Manžeta také obsahuje bavlnu pro pohodlné nošení. Tyto rukavice mají normu EN388 2016: 1121X. Balení obsahuje 12 kusů a celkový počet v kartonu je 120. K dispozici jsou velikosti 7-10, a velikosti 8 a 10 jsou také k dispozici s prodejní etiketou (SPE). Vyberte si tyto vynikající rukavice pro svou práci!

+ další
ARD_A1093/08
Kombinované rukavice ARDONSAFETY/MECHANIK
4 + 1
30,58 Kč bez DPH
37 Kč / ks
v nabídce i s prodejní etiketou (SPE)barva: šedámateriál dlaně: kozinkamateriál hřbetu:
+ další
ARD_A1020/08
H9328 004
4 + 1
Tričko ARDON®4TECH černé
Doručíme do 5 dnů
170,25 Kč bez DPH
206 Kč / ks

Toto tričko ARDON® 4TECH nabízí následující výhody: zdvojené lemy, bavlněný materiál o gramáži 160 g/m², velké velikosti od S do XXXL a černá barva.

Vylepšete svůj šatník s tímto kvalitním tričkem ARDON®4TECH černé barvy. Krátké rukávy jsou zdvojené a materiál 100% bavlna s gramáží 160 g/m² poskytuje plný komfort. Velikosti S až XXXL vám zaručují skvělou volbu pro každého.

+ další
ARD_H9328/S
Ponožky ARDON®FLR COOL BLUE
4 + 1
105,79 Kč bez DPH
128 Kč / ks

Tyto nízké dámské ponožky s sportovním designem nabízejí mnoho výhod. Materiál obsahuje vlákno COOLMAX, které uschne dvakrát rychleji než bavlna. Ponožky mají zesílenou spodní stranu chodidla a funkční zónu v oblasti nártu pro lepší stabilitu. Jsou k dispozici ve velikostech 35-38 a 39-42 v barvě černo-modré. Materiál ponožek se skládá z 37% bavlny, 37% COOLMAX, 22% polyesteru, 2% polyamidu a 2% elastanu.

Užij si sportovní aktivity naplno s nízkými dámskými ponožkami ARDON®FLR COOL BLUE! Využij nejmodernějšího vlákna COOLMAX, které schne dvakrát rychleji než klasická bavlna. Díky zesílení na spodní straně chodidla a funkční zóně na nártu získáš stabilní a pohodlnou obuv pro jakýkoli sportovní výkon. Materiál obsahuje 37 % bavlny, 37 % COOLMAX, 22 % polyesteru, 2 % polyamidu a 2 % elastanu. Vysoká kvalita ponožek ti umožní nekonečné využití. Vyber si ze dvou velikostí 35-38 nebo 39-42 v barvě černo-modré!

+ další
ARD_H1501/35-38
ardon tričko H9332
4 + 1
70,25 Kč bez DPH
85 Kč / ks
Limitovaná edice, stylový potisk, vyrobeno z kvalitní, česané bavlny s příměsí elastanu, jemná na dotek...
+ další
ARD_H9332/2XL
Tričko ARDON®LIMA černé prodloužené
Prodloužené 4 + 1
od 133,06 Kč bez DPH
od 161 Kč / ks

Tričko ARDON®LIMA černé prodloužené je ideální pro všechny, kdo hledají pohodlný a stylový kousek pro každodenní nošení. Díky prodloužené délce ti zaručí dokonalé pohodlí a skloubíš tak komfort a módní trendy. Vysoce kvalitní materiál zajišťuje příjemný pocit na těle, ať už jdeš kamkoliv. Tričko je k dispozici v různých velikostech, takže si můžeš vybrat tu pravou pro tebe. Pokaždé, když si ho vezmeš, budeš se cítit skvěle a módně neodolatelně.

+ další
ARD_H13171/S
Rukavice do domácnosti ARDONSAFETY/STANLEY
4 + 1
14,05 Kč bez DPH
17 Kč / ks

Žlutá protiskluzová úprava, 30 cm délka, 0,35 mm tloušťka, latexový materiál, velikosti S-XL.

S ARDONSAFETY/STANLEY rukavicemi bude domácnost úplně jiná! Obal obsahuje 12 rukavic, ale v kartonu na vás čeká až 216 kusů. Žlutá barva a protiskluzová úprava zaručují bezpečnost a díky délce 30 cm a tloušťce 0,35 mm se stanou vašimi věrnými pomocníky v každé situaci. Materiál z latexu je skvělým spojením nabízených vlastností a vybírat si můžete z velikostí S-XL. Let's get to work!

+ další
ARD_A5002/L
A1078 rukavice sienos
Doporučujeme 4 + 1
52,89 Kč bez DPH
64 Kč / ks

Kožené kombinované rukavice v oranžové barvě (velikost 09) a žluté barvě (velikosti 10 a 11), balení obsahuje 12 rukavic, karton 120. Materiál: nylon/spandex + syntetická PU useň. Splňuje normu EN388:2016 2121X. Dostupné velikosti: 8 a 9 (oranžové), 10 a 11 (žluté).

Zažij neskutečnou kombinaci pohodlí a ochrany s koženými kombinovanými rukavicemi ARDON®SIENOS! Velikost 09 v jasně oranžové barvě a velikosti 10 a 11 v žluté, aby ti neunikly zrakem. S 12 kusy v balení a 120 v kartonu, tvoje ruce budou na další práci připravené! Vyrobené z nylonu/ spandexu a syntetické PU useň pro komfort a maximální ochranu. Splňují normu EN388:2016 2121X a jsou k dispozici v různých velikostech. Nečekej a ochraň své ruce s ARDON®SIENOS rukavicemi.

+ další
ARD_A1078/09
Ponožky ARDON®VISION
4 + 1
Ponožky ARDON®VISION
Doručíme do 5 dnů
71,07 Kč bez DPH
86 Kč / ks

Vysoké ponožky s bavlnou a zesílenou spodní stranou chodidla. Obsahují funkční zónu pro stabilizaci nártu a vysoký elastický lem, který zabraňuje sklouzávání. Materiál je směsí bavlny, COOLMAXu, polyesteru a elastanu. Dostupné v třech velikostech a barvě šedo-černé.

Zkuste naše vysoké ponožky ARDON®VISION a uvidíte rozdíl! Díky významnému podílu bavlny jsou velmi pohodlné a prodyšné. Zesílená spodní strana chodidla poskytuje potřebnou ochranu a funkční zóna v oblasti nártu zajišťuje lepší stabilitu. Vysoký elastický lem zabraňuje sklouzávání. Barevné provedení v šedo-černé barvě se hodí ke každému outfitu. Dostupné ve velikostech 39-41, 42-45 a 46-48.

ARD_H1497/39-41
Sáček na brýle ARDON® 2003
4 + 1
31,40 Kč bez DPH
38 Kč / ks

Sáček na brýle z mikrovlákna s rozměrem 20 x 10 cm, který má šňůrku na zavěšení a stahování, a je k dispozici v černé barvě.

Nenechte své brýle volně ležet a utrpět poškození! Sáček na brýle ARDON 2003 je přesně tím, co potřebujete. Díky šňůrce na zavěšení vám bude vždy po ruce a snadno se dá stáhnout pro dokonalou ochranu. Jeho rozměr 20 x 10 cm se hodí pro většinu typů brýlí. Vysoce kvalitní mikrovlákno chrání před poškrábáním, prachem a mastnotou. Černá barva dodává sáčku na brýle ARDON 2003 elegantní vzhled.

ARD_E61401
Brýle ARDON® V1011E čiré
4 + 1
Brýle ARDON® V1011E čiré
Doručíme do 1 dne
32,23 Kč bez DPH
39 Kč / ks

Brýle mají velký polykarbonátový zorník pro maximální ochranu a velké zorné pole, účinné nepřímé větrání pro pohodlné nošení, ergonomický tvar a jsou bez kovových částí. Splňují normu EN 170 a mají MO FT. Materiálem je polykarbonát a zorníky jsou označené 2 - 1.2 1 FT O s úpravou proti UV záření, proti mlžení a proti poškrábání. Barva zorníků je čirá.

Brýle V1011E jsou klasické ochranné brýle s velkým polykarbonátovým zorníkem, který nabízí nejen maximální ochranu, ale také mimořádně velké zorné pole. Jejich účinné nepřímé větrání zajišťuje pohodlné nošení i při delším používání. Ergonomický tvar bez kovových částí zajišťuje pohodlnost a bezpečnost. Splňují normu EN 170 a mají značení zorníků 2 - 1.2 1 FT O. Materiál polykarbonát a úpravy zorníků včetně UV filtru, nemlživé úpravy a úpravy proti poškrabání zajišťují kvalitu na dlouhá léta. Barva zorníků je čirá.

ARD_E4012
dětské pracovní rukavice jojo 11 let
4 + 1
od 39,67 Kč bez DPH
od 48 Kč / ks
dětské rukavices prodejní etiketou (SPE) varianta 5 - 7 let = 3/4 máčenévarianta 8 - 11 let = polomáčenépo...
+ další
ARD_A8023/5-7LET
Svářečské rukavice ARDONSAFETY/MEL
4 + 1
62,81 Kč bez DPH
76 Kč / ks
svářecí rukavicepočet v balení: 12; počet v kartonu: 60barva: šedámateriál dlaně: hovězí ští...
+ další
ARD_A2007/10-SPE
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 46 - 1103 položek celkem