Zákaznická podpora:+420 734 208 288e-shop@worknow.cz
Měna
CZK

Dopravné

baleni a dopravne

náš internetový obchod se Vám snaží usnadnit nákup a dodání zboží všemi možnými způsoby. Proto jsme si pro Vás připravili velmi pestrou nabídku přepravních služeb. 

doprava zdarma

Dopravu ZDARMA nabízíme

pro všechny přepravce od 3.000,- Kč 
mimo atypické zásilky a do maximální povolené váhy přepravce

Platbu dobírkou máme zpoplatněnou částkou 39,-Kč

GLS přepravce

Již od 89,-Kč
do 3kg
119,- do 10kg
149,-do 19kg
(vše do 120cm délky)

GLS přepravce

Již od 59,-Kč
do 10kg


(vše do 70cm délky)

ČP balik do ruky logo

140,-Kč
do 19kg a 120cm délky

ČP balik na poštu logo

125,-Kč
do 19kg a 120cm délky

ČP balik do balikovny logo

85,-Kč
do 15kg a 70cm délky

Zásilkovna logo

Již od 85,-Kč
do 5kg
135,- do 10kg
(vše do 70cm délky)

Zásilkovna na adresu logo

Již od 115,-Kč
do 5kg
145,- do 15kg
(vše do 70cm délky)

 

Uvedené ceny jsou s DPH

Atypické zásilky

  • jsou nadrozměrné produkty (přesahující rozměr palety tj. 120cm), ADR zboží (stavební chemie), váhově těžké zboží (nad 19kg) nebo povahově křehké na přepravu. Přepravce pro atypickou dopravu pak řešíme individuálně dle povahy zboží a to vždy s doručením až domů.
Váha zboží Cena atypické přepravy
do 22kg 299,-
do 29kg 399,-
do 40kg 599,-
do 50kg 699,-
do 100kg 890,-
100kg a více dle váhy

 

Uvedené ceny jsou s DPH

Osobní odběry

  • Objednávky lze připravit k osobnímu odběru na adrese provozovny
  • Na naší adrese nenaleznete kamenný obchod, pouze výdejní místo.

Česká pošta - výdejní místa Balíkovna

  • Balíkovny jsou speciální výdejní místa určená k vyzvednutí cenově nejdostupnějšího balíku od České pošty. Jde o ideální službu pro e-shopy a distribuci jejich zboží zákazníkům.

Česká pošta - balík do ruky

  • Balík Do ruky, které doručíme na jakoukoliv adresu v ČR.

Česká pošta - balík na poštu

  • Váš Balík Na poštu doručíme na kteroukoliv z více než 2 700 pošt v České republice podle výběru adresáta nebo odesílatele. Ideální služba pro ty, kteří si nikdy nejsou jistí, kde vlastně budou.

 GLS - výdejní místa ParcelShop

  • GLS Parcelshop je místo (prodejna, provozovna nezávislého podnikatele), které kromě své hlavní činnosti umožňuje příjem a výdej zásilek GLS. Příjemce a odesílatel zásilky se nemusí vázat na určitý čas doručení a odeslání, balík lze vyzvednout nebo podat (podání vyjma sítě Žabka) v otevíracích hodinách GLS Parcelshopu kýmkoli, kdo se prokáže heslem pro převzetí.

GLS doručení na adresu

  • GLS - lídr kvality na evropském trhu. GLS Czech Republic nabízí balíkové a expresní služby v České republice a klade přitom důraz na prvotřídní kvalitu. Moderní IT řešení zajišťují jednoduchost, bezpečnost a komfort spolupráce s GLS. Blesková rychlost doručení - V ČR do 24 hodin, v zahraničí od 48 hodin. Flexibilní příjem - podle vlastních časových možností v široké síti GLS Parcel Shopů. A vše s ohledem na životní prostředí protože balíky doručujeme ekologicky díky programu ThinkGreen

Zásilkovna - výdejní místa Z point

  • Klienti Zásilkovny mohou při zasílání zboží z internetových obchodů využít hustou síť výdejních míst, kterých je aktuálně po celé České republice téměř 2800. Zásilky běžně doručuje Zásilkovna do druhého dne. Zákazník si svůj balíček může vyzvednout kdykoli potřebuje, zabere to jen pár vteřin.

Zásilkovna doručení na adresu

  • Doručuje Zásilkovna i na adresu? Ano! V ČR máme pokryto 99 % území i dodáním na konkrétní adresu. Se Zásilkovnou můžete využít více jak 4500 výdejních míst, zasílat zásilky do 31 států světa, a tím oslovit až 300 milionů potenciálních zákazníků. Zároveň máte možnost posílat své zásilky přímo na adresy zákazníků, a to pomocí našich externích přepravců. 

Uvedené ceny jsou s DPH