Dopravné

baleni a dopravne

náš internetový obchod se Vám snaží usnadnit nákup a dodání zboží všemi možnými způsoby. Proto jsme si pro Vás připravili velmi pestrou nabídku přepravních služeb. 

doprava zdarma
Dopravu ZDARMA nabízíme pro všechny přepravce od 3.000,- Kč 
mimo atypické zásilky a do maximální povolené váhy přepravce

Platbu dobírkou máme zpoplatněnou částkou 39,-Kč

ČP balik do ruky logo

129,-Kč
do 19kg

ČP balik na poštu logo

109,-Kč
do 19kg

ČP balik do balikovny logo

89,-Kč
do 15kg

Zásilkovna logo

Již od 89,-Kč
do 5kg
159,- do 10kg

Zásilkovna na adresu logo

Již od 129,-Kč
do 5kg
159,- do 10kg

PPL logo

Již od 149,-Kč
do 2kg
159,- do 5kg
169,-do 10kg
199,- do 19kg

PPL parcel shop logo

Již od 129,-Kč
do 2kg
139,- do 5kg
159,- do 10kg
179,- do 19kg

Atypické zásilky jsou nadrozměrné produkty (přesahující rozměr palety), ADR zboží (stavební chemie), váhově těžké zboží (nad 19kg) nebo povahově křehké na přepravu. Přepravce pro atypickou dopravu pak řešíme individuálně dle povahy zboží.

Váha zboží Cena atypické přepravy
do 5kg 199,-
do 22kg 299,-
do 30kg 399,-
do 40kg 499,-
do 50kg 713,-
do 100kg 896,-
100kg a více dle váhy

 

Osobní odběry rádi poskytneme pro klasické i atypické zásilky o váze nad 20kg po vzájemné dohodě. Uvedené ceny jsou s DPH

Česká pošta - výdejní místa Balíkovna

  • Balíkovny jsou speciální výdejní místa určená k vyzvednutí cenově nejdostupnějšího balíku od České pošty. Jde o ideální službu pro e-shopy a distribuci jejich zboží zákazníkům.

Česká pošta - balík do ruky

  • Balík Do ruky, které doručíme na jakoukoliv adresu v ČR.

Česká pošta - balík na poštu

  • Váš Balík Na poštu doručíme na kteroukoliv z více než 2 700 pošt v České republice podle výběru adresáta nebo odesílatele. Ideální služba pro ty, kteří si nikdy nejsou jistí, kde vlastně budou.

 PPL - výdejní místa ParcelShop

  • PPL Parcelshop je místo (prodejna, provozovna nezávislého podnikatele), které kromě své hlavní činnosti umožňuje příjem a výdej zásilek PPL. Příjemce a odesílatel zásilky se nemusí vázat na určitý čas doručení a odeslání, balík lze vyzvednout nebo podat (podání vyjma sítě Žabka) v otevíracích hodinách PPL Parcelshopu kýmkoli, kdo se prokáže PINem pro převzetí.

PPL doručení na adresu

  • PPL CZ patří mezi nejvýznamnější přepravce zásilek na českém trhu již od roku 1995. Kromě doručování pro firmy a podnikatele nabízí řešení i pro soukromé osoby se službou Balík pro tebe. PPL CZ se specializuje na balíkovou přepravu nejen po České republice, ale i do celé Evropy. Zaměstnává přes 750 pracovníků a 2 000 řidičů, kteří doručí desítky milionů zásilek ročně.

Zásilkovna - výdejní místa Z point

  • Klienti Zásilkovny mohou při zasílání zboží z internetových obchodů využít hustou síť výdejních míst, kterých je aktuálně po celé České republice téměř 2800. Zásilky běžně doručuje Zásilkovna do druhého dne. Zákazník si svůj balíček může vyzvednout kdykoli potřebuje, zabere to jen pár vteřin.

Zásilkovna doručení na adresu

  • Doručuje Zásilkovna i na adresu? Ano! V ČR máme pokryto 99 % území i dodáním na konkrétní adresu. Se Zásilkovnou můžete využít více jak 4500 výdejních míst, zasílat zásilky do 31 států světa, a tím oslovit až 300 milionů potenciálních zákazníků. Zároveň máte možnost posílat své zásilky přímo na adresy zákazníků, a to pomocí našich externích přepravců. 

Uvedené ceny jsou s DPH

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení