Zákaznická podpora:+420 734 208 288e-shop@worknow.cz
Měna
CZK

Sprej na ochranu kabeláže TECTANE 400 ml

Kód: MET_TA30110
177 Kč / ks 146,28 Kč bez DPH
Doručíme do 2 dnů
Můžeme doručit do:
29.2.2024
Možnosti doručení
Je dlouhodobě působící sprej, vytvářející lehce lepkavý nános, který poskytuje ochranu proti přehryzání důležitých částí automobilu hlodavci.J...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Je dlouhodobě působící sprej, vytvářející lehce lepkavý nános, který poskytuje ochranu proti přehryzání důležitých částí automobilu hlodavci.

Jedná se zejména o elektrická vedení, kabely zapalování, hadice brzdového a chladicího systému, klínové řemeny, manžety a pryžová těsnění a systémy pérování. Chrání rovněž při dlouhotrvajících deštích.

+ Čisté, rychlé a jednoduché použití.
+ Dlouhotrvající účinek.
+ Sprej nezapáchá a nevadí při použití v interiéru.
+ Vytváří lehce lepkavý film.

Výstražné symboly:
GHS02 - GHS 02 - hořlavéGHS07 - GHS 07 - dráždivé

Bezpečnostní upozornění: H222 Extrémně hořlavý aerosol. H229 Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. H319 Způsobuje vážné podráždění očí. H336 Může způsobit ospalost nebo závratě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Autoprodukty
Hmotnost: 0.35 kg
Velikost balení: 400 ml
Aplikační teplota: +5 °C až +30 °C
Báze / Materiál: alifatický naftový destilát

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

O společnosti Den Braven

Jsme ryze česká firma, která vyrábí a prodává značkové výrobky uznávané především pro svoji spolehlivost. Ve vlastním testovacím středisku pro Vás vyvíjíme a prověřujeme spolehlivost našich značkových výrobků. Moderní technologie zde umožňují vyhovět jakýmkoliv požadavkům na množství při zachování vysoké kvality a krátkých dodacích termínů. V Den Braven vzniká široká škála výrobků, které sdružujeme do ucelených systémů tak, aby mezi sebou vytvářeli propracovanou vzájemnou vazbu a ta ve výsledku snižovala náklady na práci a aplikační čas.

Na trh se nám daří dodávat špičková řešení pocházející právě z našeho výrobního závodu v české republice. Prioritou je pro nás maximální zvýšení efektivity skladování a tím minimalizace nákladů což přispívá k dalšímu rozvoji naší společnosti. Od vývoje přes výrobu až po logistiku si dáváme záležet na prvotřídním servisu.