Zákaznická podpora:e-shop@worknow.cz
Měna
CZK

Likvidátor plísní s dlouhodobým účinkem rozprašovač 500ml

Kód: MET_57614Q
Doporučujeme
Značka: DEN BRAVEN
77 Kč / ks 63,64 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Pro likvidaci plísní na zdech, stropech, okolo van, umyvadel, kuchyňských linek, oken a dveří. Odstraní plíseň z betonu, kamene, omítek a stavebních m...

Detailní informace

Velikost balení: 500ml
Doručíme do 2 dnů | MET_57614Q
Můžeme doručit do: 27.9.2023
77 Kč / ks
63,64 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Pro likvidaci plísní na zdech, stropech, okolo van, umyvadel, kuchyňských linek, oken a dveří. Odstraní plíseň z betonu, kamene, omítek a stavebních materiálů.

Působí likvidačně i preventivně proti plísním, mikroskopickým vláknitým houbám, řasám, mechům, lišejníkům, kvasinkám, bakteriím, virům a jejich sporám. Plísně se před postřikem neodstraňují, aby nedošlo k rozptýlení nebezpečných výtrusů. Likvidátor plísní lze přidávat do malířských, vodou ředitelných barev v množství 25 - 50 ml na 1 kg nátěrové hmoty.

+ Bez obsahu těžkých kovů.
+ Bez obsahu organických rozpouštědel.
+ Okamžitě a lehce zpracovatelný.
+ Odolný povětrnostním vlivům.

Výstražné symboly:
GHS07 - GHS 07 - dráždivéGHS09 - GHS 09 - nebezpečné pro životni prostředí

Bezpečnostní upozornění: H315 Dráždí kůži. H317 Může vyvolat alergickou kožní reakci. H319 Způsobuje vážné podráždění očí. H400 Vysoce toxický pro vodní organismy. H411 Toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čištění povrchů a usazenin
Ostatní: Ředění 25 – 50 ml/kg nátěrové hmoty, Doba působení 30 – 60 minut
Aplikační teplota: +5 °C až +30 °C (podklad a směs)
Báze / Materiál: biologicky aktivní organické látky
Jiné informace: Biocidní přípravek – používejte jej bezpečně! Před použitím si vždy přečtěte údaje uvedené na obalu výrobku.
5
1x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
4
Avatar autora | 18.1.2022
+ Nezapáchá

Výhoda žě nezapáchá kvalitu prověří čas.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

O společnosti Den Braven

Jsme ryze česká firma, která vyrábí a prodává značkové výrobky uznávané především pro svoji spolehlivost. Ve vlastním testovacím středisku pro Vás vyvíjíme a prověřujeme spolehlivost našich značkových výrobků. Moderní technologie zde umožňují vyhovět jakýmkoliv požadavkům na množství při zachování vysoké kvality a krátkých dodacích termínů. V Den Braven vzniká široká škála výrobků, které sdružujeme do ucelených systémů tak, aby mezi sebou vytvářeli propracovanou vzájemnou vazbu a ta ve výsledku snižovala náklady na práci a aplikační čas.

Na trh se nám daří dodávat špičková řešení pocházející právě z našeho výrobního závodu v české republice. Prioritou je pro nás maximální zvýšení efektivity skladování a tím minimalizace nákladů což přispívá k dalšímu rozvoji naší společnosti. Od vývoje přes výrobu až po logistiku si dáváme záležet na prvotřídním servisu.