Odolná fasáda

Kód: MET_2700550
Neohodnoceno
od 37 Kč / ks od 30,58 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Konečný hydrofobizující nátěr na všechny typy fasádních omítek. Vzniká tzv. smočistící efekt -prodlu...

Detailní informace

1kg
Doručíme za 1-2 dny | MET_2700550
Můžeme doručit do: 1.11.2021
171 Kč
37 Kč / ks
30,58 Kč bez DPH
5kg
Doručíme za 1-2 dny | MET_2700551
Můžeme doručit do: 1.11.2021
752 Kč
135 Kč / ks
111,57 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Konečný hydrofobizující nátěr na všechny typy fasádních omítek. Vzniká tzv. smočistící efekt -prodlužuje životnost a čistotu fasády. Používá se zpravidla při renovačních pracích v systému spolu s přípravkem Čistá fasáda.

Popis: Neviditelná ochrana fasád před povětrnostními vlivy a proti poničení, která vytváří samočistící vodu odpuzující vrstvu. VÝHODY PROUDKTU: • Brání pronikání vody, agresivních chemikálií a špíny z ovzduší. • Zamezuje tvorbě lišejníků a mechů. • Zamezuje praskání materiálu vlivem působení mrazu a rozmrazovacích solí. • Nevytváří lesklý povrch a nemění vzhled materiálů. • Propustný pro vodní páru, materiál „dýchá“.

Spotřeba: 1 kg přípravku na 4-5 m² plochy

Bezpečnostní upozornění: H314 Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí.

Dokumentace:
Bezpečnostní list
Technický list

Doplňkové parametry

Kategorie: Čištění povrchů a usazenin
Značka: ČESKÝ STAVITEL
Výrobce: ČESKÝ STAVITEL

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

CeskyStavitel_logo_web

Český stavitel® je nejstarší a nejznámější značka METRUM s.r.o. operující na českém trhu od roku 2004. Pod značkou Český stavitel® nabízíme vlastní produkty stavební chemie, hydroizolační produkty, tmely, silikony, montážní pěny, chemické kotvy a impregnace. Výrobky s logem Český stavitel® si oblíbili profesionálové ve stavebnictví i dřevozpracujícím průmyslu.

Značka Český stavitel® je zárukou kvality, vysoké úrovně služeb a servisu.

logo-metrum

Jsme ryze českou rodinnou společností. V začátcích svého působení jsme se zabývali dovozem a prodejem vteřinových lepidel CARTELL. V roce 1999 se firma rozrostla o divizi zaměřenou na průmyslová lepidla. Tuto divizi jsme pojmenovali Průmyslové lepení. Se začátkem nového tisíciletí vznikla druhá divize Stavební chemie, specializující se na produkty spojené se stavbou. O rok později se začala rozjíždět výroba produktů Dřevosan s naší původní recepturou.

  • V roce 2001 se naše společnost přeměnila na právnickou osobu pod názvem METRUM s.r.o.
  • V listopadu t. r. jsme získali certifikát ISO 9002. O dva roky pak později proběhla recertifikace na ISO 9001.

Stále rozšiřujeme aktivity v oblasti zpracovatelů dřeva a výrobců dřevostaveb, automobilovém, sklářském a papírenském průmyslu, stejně tak v obchodních službách pro stavebniny, železářství a hospodářské potřeby.

  • S rokem 2003 jsme se rozhodli naše produkty stavební chemie sjednotit pod značku ČESKÝ STAVITEL®.
  • V roce 2007 jsme se přestěhovali do nových a větších prostor v Přerově.

Protože se firma i nadále rozvíjí a vyvíjí stále nové produkty, v roce 2014 vznikla nová značka, která nese název BULDOK. Pod touto značkou jsou prodávány ekologické a čisticí prostředky. Zároveň jsme výhradním distributorem v ČR holandské značky olejových nátěrových hmot KOOPMANS. Jedná se o kvalitní olejové impregnační lazury a laky, nabízené v mnoha barevných odstínech, vhodné do exteriéru a interiéru.

Rovněž jsme výrobcem řady privátních značek a významným distributorem značek LOXEAL, TEX YEAR EUROPE, CARTELL , BOCHEMIT, DUVILAX, ALKAPRÉN, TRELLEBORG, DEN BRAVEN, TECTANE a dalších. Výrobky dodáváme i do dalších zemí EU - Německo, Slovensko, Polsko…  

  • V roce 2017 jsme oslavili výročí 25 let na trhu. Od tohoto roku je pro naše obchodní partnery také spuštěn nový B2B objednávkový web na stránkách metrum.cz, který usnadňuje orientaci v naší nabídce.
  • Od poloviny roku 2018 jsme postupně začali měnit a sjednocovat design našich výrobků.
  • V roce 2019 jsme se stali partnerem ADMD (asociace dodavatelů montovaných domů).

Firma METRUM s.r.o., to jsou kvalitní výrobky, proškolení zaměstnanci, profesionální odborné poradenství a přátelský přístup. Setkat se s naší prací můžete prostřednictvím mezinárodních veletrhů, sympozií, seminářů a různých předváděcích akcí. Divize Stavební chemie se pravidelně účastní Mezinárodního odborného semináře Dřevostavby Volyně. Divize Průmyslového lepení se již mnoho let účastní sklářského sympozia IGS v Novém Boru a stejně tak vystavujeme na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně.