Zákaznická podpora:+420 734 208 288e-shop@worknow.cz
Měna
CZK

Hydroizolace ČESKÝ STAVITEL

hydroizolace buldok český stavitel

Hydroizolace je klíčovým aspektem výstavby budov, který je často opomíjen. Účelem hydroizolace je zabránit vnikání vody a vlhkosti do konstrukce, které mohou způsobit škody a ohrozit integritu budovy. Nátěrová hydroizolace je jednou z nejběžnějších metod používaných k ochraně konstrukce před poškozením vodou. 

#showmore#

Účel nátěrové hydroizolace

Nátěrová hydroizolace je aplikace ochranného nátěru na povrch stavby, která zabraňuje pronikání vody a vlhkosti do konstrukce. Tento typ hydroizolace se běžně používá na střechy, stěny a sklepy. Hlavním účelem nátěrové hydroizolace je chránit budovu před poškozením vodou, které může vést k poškození konstrukce, plísním a dalším problémům.

Hydroizolace je obzvláště důležitá v oblastech s velkým množstvím srážek nebo vysokou hladinou spodní vody. Pokud voda pronikne do konstrukce, může způsobit znehodnocení stavebních materiálů a ohrozit strukturální integritu budovy. Vhodná hydroizolace může také pomoci zabránit růstu plísní a hub, které mohou mít negativní zdravotní účinky na obyvatele budovy.

Existuje několik různých typů hydroizolací, které lze na stavbě použít, včetně např:

Cementové hydroizolace
Cementová hydroizolace je typ hydroizolace, který se aplikuje na betonové konstrukce. Jedná se o aplikaci cementového nátěru na povrch betonu, který zabraňuje pronikání vody do konstrukce. Cementová hydroizolace je obzvláště užitečná ve sklepích a jiných oblastech s vysokou hladinou spodní vody.

Asfaltové hydroizolace
Bitumenová hydroizolace je typ hydroizolace, který zahrnuje aplikaci povlaku na bázi bitumenu na povrch budovy. Bitumen je černá, lepkavá látka, která se získává z ropy. Bitumenové hydroizolace se běžně používají na střechách a základech.

Jednosložková akrylátová disperze
elastická tekutá těsnící fólie – stěrka je typ hydroizolace, která zahrnuje aplikaci tekuté membrány na povrch budovy. Tento typ hydroizolace je obzvláště užitečný v koupelnách a balkonech, protože jej lze aplikovat na širokou škálu povrchů a může poskytnout bezešvou vodotěsnou bariéru.

Hydroizolace je důležitým aspektem výstavby budov, který by neměl být opomíjen. Nátěrová hydroizolace je jedním z nejběžnějších typů hydroizolace používaných na stavbách. Existuje několik různých typů hydroizolací, které lze na staveništi použít, a vhodný typ hydroizolace závisí na konkrétních potřebách projektu.

Nejprodávanější

Těsnicí roh pro hydroizolace 140 x 140 mm
Těsnicí roh pro hydroizolace 140 x 140 mm
Doručíme do 1 dne
MET_1500209
 
58 Kč
(47,93 Kč bez DPH)
Asfaltový hydroizolační nátěr ČS
Asfaltový hydroizolační nátěr ČS
Doručíme do 1 dne
MET_2708501
 
od 290 Kč
(od 239,67 Kč bez DPH)
Těsnící pás pro hydroizolace
Těsnící pás pro hydroizolace
Doručíme do 4 dnů
MET_1500203
 
od 157 Kč
(od 129,75 Kč bez DPH)
Pružný průchod pro tekutou lepenku (rohož velká) 425x425mm
 
423 Kč
(349,59 Kč bez DPH)
4 položek celkem
Těsnicí roh pro hydroizolace 140 x 140 mm
Doporučujeme
47,93 Kč bez DPH
58 Kč / ks
Pružné a trvalé utěsnění stykových a rohových spár ve stavebních konstrukcích v kombinaci s tekutými hydroizolacemi.Těsnící pásy, rohy a průch...
+ další
MET_1500209
Asfaltový hydroizolační nátěr ČS
od 239,67 Kč bez DPH
od 290 Kč / ks
Pružná nátěrová izolační hmota na bázi asfaltové disperze modifikované syntetickým kaučukem.Tento produkt je navržen pro hydroizolace stavební...
+ další
MET_2708501
Těsnící pás pro hydroizolace
Doporučujeme
od 129,75 Kč bez DPH
od 157 Kč / ks
Pás s kaučukovým nástřikem odolávající alkáliím pro těsnění spár a trhlin ve stavebních konstrukcích v kombinaci s tekutými hydroizolacemi.Těs...
MET_1500203
Pružný průchod pro tekutou lepenku (rohož velká) 425x425mm
349,59 Kč bez DPH
423 Kč / ks
Průchodky pro těsnění spár a trhlin ve stavebních konstrukcích v kombinaci s tekutými hydroizolacemi.Těsnící pásy, rohy a průchodky jsou zhoto...
MET_1500210

Těžký výběr? Hodně produktů?
Zaškrtněte si ve filtrech, co je pro vás důležité