Zákaznická podpora:+420 734 208 288e-shop@worknow.cz
Měna
CZK

Odstraňovač etiket a pásek DEBBEX 400 ml

Kód: MET_TA10208
183 Kč / ks 151,24 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Výborně odstraňuje zbytky lepidel, starých grafik, maskovacích pásek, izolep, textilních pásek, samolepek ze všech běžných ploch. Nepoškozuje lak ani...

Detailní informace

Nejlepší ceny u nás!
Doprava zdarma od 500Kč pro GLS výdejní místa

Detailní popis produktu

Výborně odstraňuje zbytky lepidel, starých grafik, maskovacích pásek, izolep, textilních pásek, samolepek ze všech běžných ploch. Nepoškozuje lak ani kov.

Extrémně čisticí prostředek s obsahem aktivních látek. Ideální přípravek pro účinné odstranění ulpěných zbytků lepidel po odstranění starých grafik, maskovacích pásek, izolep, textilních pásek, samolepek apod. Nepoškozuje lak ani kov.

Vlastnosti:
✅ Čisté, rychlé a jednoduché použití
✅ Vysoká okamžitá účinnost
✅ Díky sprejovému rozprašovači úsporné dávkování

Použití:
Odstranění ulpěných zbytků lepidel po odstranění starých grafik, maskovacích pásek, izolep, textilních pásek, samolepek

Technické údaje:
Konzistence - aerosol
Hustota produktu 0,70 g/ml
Teplota při aplikaci +5 / +35 °C
Teplota při skladování +5 / +25 °C
Vzdálenost při aplikaci 20 cm
Doba působení 10 min
Skladovatelnost 36 měsíců

Pokyny:
Před použitím je potřeba samolepky, lepicí pásky či grafiky nejprve odstranit běžným způsobem. Dózu před použitím intenzivně protřepat (30x). Přípravek nastříkat na čištěný povrch ze vzdálenosti 20 cm a nechat krátce působit. Poté je možné narušené zbytky setřít hadrem. V případě silného znečištění postup opakujte.

Upozornění:
Při odstraňování lepidel ze smaltových povrchů je potřeba pracovat rychle. Při dlouhodobém působení čističe může dojít ke zmatnění povrchu.

Výstražné symboly:
GHS02 - GHS 02 - hořlavéGHS07 - GHS 07 - dráždivéGHS09 - GHS 09 - nebezpečné pro životni prostředí

Bezpečnostní upozornění: H222 Extrémne horlavý aerosol. H229 Nádoba je pod tlakem: pri zahrívání se muže roztrhnout. H315 Dráždí kuži. H317 Muže vyvolat alergickou kožní reakci. H411 Toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými úcinky

Doplňkové parametry

Kategorie: Lepidla a odstraňovače ve spreji
Hmotnost: 0.46 kg
Velikost balení: 400 ml
Položka byla vyprodána…
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 22.6.2023
+ super čistič

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

O společnosti Den Braven

Jsme ryze česká firma, která vyrábí a prodává značkové výrobky uznávané především pro svoji spolehlivost. Ve vlastním testovacím středisku pro Vás vyvíjíme a prověřujeme spolehlivost našich značkových výrobků. Moderní technologie zde umožňují vyhovět jakýmkoliv požadavkům na množství při zachování vysoké kvality a krátkých dodacích termínů. V Den Braven vzniká široká škála výrobků, které sdružujeme do ucelených systémů tak, aby mezi sebou vytvářeli propracovanou vzájemnou vazbu a ta ve výsledku snižovala náklady na práci a aplikační čas.

Na trh se nám daří dodávat špičková řešení pocházející právě z našeho výrobního závodu v české republice. Prioritou je pro nás maximální zvýšení efektivity skladování a tím minimalizace nákladů což přispívá k dalšímu rozvoji naší společnosti. Od vývoje přes výrobu až po logistiku si dáváme záležet na prvotřídním servisu.