Maskovací krepová páska 60°C

Kód: MET_B7001RL
Neohodnoceno
Značka: DEN BRAVEN
od 31 Kč / ks od 25,62 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Pro ochranu různých povrchů ve stavebnictví a v průmyslu před potřísněním ploch nebo mechanickým poš...

Detailní informace

19mm x 50m
Doručíme za 1-2 dny | MET_B7001RL
Můžeme doručit do: 1.11.2021
31 Kč / ks
25,62 Kč bez DPH
50mm x 50m
Doručíme za 1-2 dny | MET_B7041RL
Můžeme doručit do: 1.11.2021
74,90 Kč
51 Kč / ks
42,15 Kč bez DPH
30mm x 50m
Doručíme za 1-2 dny | MET_B7021RL
Můžeme doručit do: 1.11.2021
62 Kč / ks
51,24 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Pro ochranu různých povrchů ve stavebnictví a v průmyslu před potřísněním ploch nebo mechanickým poškozením. Používá se při lakýrnických, natěračských nebo malířských pracích. Odolná vůči tepelným změnám, barvám a rozpouštědlům.

Popis: Přilnavá k většině materiálů. Není určena pro dřevěné lakované povrchy. Pásku je nutno odstranit do 24 hodin po nalepení z důvodu zamezení ulpění lepidla na povrchu. Nosičem je impregnovaný krepový papír opatřený speciálním souvislým lepivým pryžovým filmem. Tepelná odolnost pásky do +60 °C. Aplikovat pásku je možné v rozsahu 0°C až +40°C.

Dokumentace:
Technický list

Doplňkové parametry

Kategorie: Maskovací pásky, krepové, papírové, PVC
Značka: DEN BRAVEN
Výrobce: DEN BRAVEN

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

cervene nasirku_logo_DB

O společnosti Den Braven

Jsme ryze česká firma, která vyrábí a prodává značkové výrobky uznávané především pro svoji spolehlivost. Ve vlastním testovacím středisku pro Vás vyvíjíme a prověřujeme spolehlivost našich značkových výrobků. Moderní technologie zde umožňují vyhovět jakýmkoliv požadavkům na množství při zachování vysoké kvality a krátkých dodacích termínů. V Den Braven vzniká široká škála výrobků, které sdružujeme do ucelených systémů tak, aby mezi sebou vytvářeli propracovanou vzájemnou vazbu a ta ve výsledku snižovala náklady na práci a aplikační čas.

Na trh se nám daří dodávat špičková řešení pocházející právě z našeho výrobního závodu v české republice. Prioritou je pro nás maximální zvýšení efektivity skladování a tím minimalizace nákladů což přispívá k dalšímu rozvoji naší společnosti. Od vývoje přes výrobu až po logistiku si dáváme záležet na prvotřídním servisu.