Zákaznická podpora:+420 734 208 288e-shop@worknow.cz
Měna
CZK

Flexi těsnící okenní pás EXTERIÉR

Kód: MET_B8781EX
od 501 Kč / ks od 414,05 Kč bez DPH od 16,70 Kč / 1 m

Zvolte variantu

Flexi těsnicí okenní pás EXTERIÉR bez butylového komponentu je vyráběn především pro upevnění pásů při výměně oken u rekonstrukcí bez řádně začištěnýc...

Detailní informace

Varianta: 75mmx30m
Vyprodáno | MET_B8781EX
501 Kč / ks
414,05 Kč bez DPH
Varianta: 75mmx30m TYP E
Vyprodáno | MET_B87925EX
737 Kč / ks
609,09 Kč bez DPH
Varianta: 75mmx30m TYP W
Vyprodáno | MET_B87911EX
716 Kč / ks
591,74 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Flexi těsnicí okenní pás EXTERIÉR bez butylového komponentu je vyráběn především pro upevnění pásů při výměně oken u rekonstrukcí bez řádně začištěných špalet.

Třívrstvý pružný pás. Hlavní nosič je tvořen otevřenou PP membránou. Zbylé dvě vrstvy tvoří netkaná textilní vrstva, která umožňuje snadné zaomítání. V jednom okraji pásu je umístěn samolepicí upevňovací proužek s krycí fólií, sloužící k upevnění na rám okna, dveří apod. V druhém okraji je pás opatřen butylovým lepicím komponentem, rovněž opatřeným strhávací fólií. Samolepicí proužek umožňuje upevnění i při nízkých teplotách k ostění, nadpraží a parapetnímu zdivu. Je vyráběn především pro Těsnící a izolační systém Den Braven 3D, používaný pro novostavby a rekonstrukce s výměnou oken v předem připravených „začištěných“ špaletách. Flexi těsnicí okenní pás EXTERIÉR bez butylového komponentu je vyráběn především pro upevnění pásů při výměně oken u rekonstrukcí bez řádně začištěných špalet. Pro upevnění k ostění, nadpraží a parapetnímu zdivu je potřeba použít Lepidlo na parozábrany. Typ W - přidaná butylová páska je na opačné straně pásu než oboustranná páska, typ E - přidaná butylová páska je stejně straně jako oboustranná páska.

- Paropropustný a vodotěsny
- Snadno aplikovatelný, přetíratelný a zaomítatelný

Vodotěsnost: >2000 mm
WDD – propustnost vodních par: 1030 g/m². 24hod.
Těsnost vůči srážkám: > 600 Pa
Sd – hodnota: ≈ 0,05 m
UV odolnost: > 3 měsíce

Doplňkové parametry

Kategorie: Montáže oken a dveří
Tepelná odolnost: -40 °C až +80 °C
Báze / Materiál: PES-PP-PES

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

O společnosti Den Braven

Jsme ryze česká firma, která vyrábí a prodává značkové výrobky uznávané především pro svoji spolehlivost. Ve vlastním testovacím středisku pro Vás vyvíjíme a prověřujeme spolehlivost našich značkových výrobků. Moderní technologie zde umožňují vyhovět jakýmkoliv požadavkům na množství při zachování vysoké kvality a krátkých dodacích termínů. V Den Braven vzniká široká škála výrobků, které sdružujeme do ucelených systémů tak, aby mezi sebou vytvářeli propracovanou vzájemnou vazbu a ta ve výsledku snižovala náklady na práci a aplikační čas.

Na trh se nám daří dodávat špičková řešení pocházející právě z našeho výrobního závodu v české republice. Prioritou je pro nás maximální zvýšení efektivity skladování a tím minimalizace nákladů což přispívá k dalšímu rozvoji naší společnosti. Od vývoje přes výrobu až po logistiku si dáváme záležet na prvotřídním servisu.