Zákaznická podpora:+420 734 208 288e-shop@worknow.cz
Měna
CZK

Nízkoexpanzní pěna pistolová WINTER 750ml

Kód: MET_40324BD
174 Kč / ks 143,80 Kč bez DPH 232 Kč / 1 l
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Jednosložková, speciální izolační a konstrukční pěna na bázi vlhkem vytvrzujícího polyuretanu. Speciálně vyvinutá pro požadavky nízké roztažnosti a zv...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednosložková, speciální izolační a konstrukční pěna na bázi vlhkem vytvrzujícího polyuretanu. Speciálně vyvinutá pro požadavky nízké roztažnosti a zvýšené pevnosti a především pro práci v teplotách pod bodem mrazu.

Pro speciální montáže, kde je nutná minimální expanze a vyšší hustota vytvrzující pěny (obložkové zárubně, parapetní desky, schodišťové podstupnice, prahy apod.). K výplni dřevěných obkladů stěn, k izolaci a zateplování střešních konstrukcí. Je vhodná i pro běžné vyplňování spár při montáži okenních rámů a dveřních zárubní nebo pro izolaci koupelnových van, vaniček sprchových koutů. Rovněž v provedení zimní varianty pro práci při teplotách pod 0 °C.

• Kvalitní rovnoměrná struktura i při -15 °C.
• Snadná a rychlá aplikace.
• Nízkoexpanzní.
• Extra vysoká výtěžnost.
• Rychle vytvrzuje i při nízkých teplotách.
• Vysoká přilnavost a lepivost k různým stavebním podkladům - beton, zdivo, kámen, dřevo, polystyren, neměkčené PVC apod.
• Dobrá zvuková a tepelná izolace
• Bez nutriční hodnoty pro hmyz nebo hlodavce
• Bez rozpínacích tlaků – ideální pro obložkové zárubně

• Montáže v chladném počasí až do -15 °C.
• Vyplňování spár při montáži okenních rámů a dveřních zárubní včetně obložkových.
• Izolace potrubních systémů.
• Výplně dřevěných obkladů stěn, izolace a zateplování střešních konstrukcí.
• Vhodná při vyplňování spár mezi tepelně izolačními deskami z materiálů EPS, XPS a z minerálních vláken.

Teplota dózy pro aplikaci: nad +5 °C (optimální +10 až +20 °C)
Řezatelnost: 45 - 90 minut (při -15 °C)
Úplné vytvrzení: 5 - 48 hod

Výstražné symboly:
GHS02 - GHS 02 - hořlavéGHS07 - GHS 07 - dráždivéGHS08 - GHS 08 - nebezpečné pro zdraví

Bezpečnostní upozornění: H222 Extrémně hořlavý aerosol. H229 Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. H315 Dráždí kůži. H317 Může vyvolat alergickou kožní reakci. H319 Způsobuje vážné podráždění očí. H332 Zdraví škodlivý při vdechování. H334 Při vdechování může vyvolat příznaky alergie nebo astmatu nebo dýchací potíže. H335 Může způsobit podráždění dýchacích cest. H351 Podezření na vyvolání rakoviny. H362 Může poškodit kojence prostřednictvím mateřského mléka. H373 Může způsobit poškození orgánů při prodloužené nebo opakované expozici. H413 Může vyvolat dlouhodobé škodlivé účinky pro vodní organismy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pistolové pěny
Hmotnost: 0.96 kg
Použití: Nízkoexpanzní
Velikost balení: 750 ml
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

O společnosti Den Braven

Jsme ryze česká firma, která vyrábí a prodává značkové výrobky uznávané především pro svoji spolehlivost. Ve vlastním testovacím středisku pro Vás vyvíjíme a prověřujeme spolehlivost našich značkových výrobků. Moderní technologie zde umožňují vyhovět jakýmkoliv požadavkům na množství při zachování vysoké kvality a krátkých dodacích termínů. V Den Braven vzniká široká škála výrobků, které sdružujeme do ucelených systémů tak, aby mezi sebou vytvářeli propracovanou vzájemnou vazbu a ta ve výsledku snižovala náklady na práci a aplikační čas.

Na trh se nám daří dodávat špičková řešení pocházející právě z našeho výrobního závodu v české republice. Prioritou je pro nás maximální zvýšení efektivity skladování a tím minimalizace nákladů což přispívá k dalšímu rozvoji naší společnosti. Od vývoje přes výrobu až po logistiku si dáváme záležet na prvotřídním servisu.