Zákaznická podpora:e-shop@worknow.cz
Měna
CZK

Power kleber PU lepidlo D4

Kód: MET_35004TU
od 68 Kč / ks od 56,20 Kč bez DPH od 50,33 Kč / 100 ml

Zvolte variantu

Pro lepení dřeva, skla, kovu, plastu, keramiky, umělého a přírodního kamene, betonu, sádrokartonu, koberců (plsť, textil apod.) Tlumí hluk a vibrace,...

Detailní informace

Velikost balení: 23ml
Doručíme do 2 dnů | MET_35004TU
Můžeme doručit do: 8.6.2023
68 Kč / ks
56,20 Kč bez DPH
Velikost balení: 300ml
Vyprodáno | MET_00432RL
151 Kč / ks
124,79 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Pro lepení dřeva, skla, kovu, plastu, keramiky, umělého a přírodního kamene, betonu, sádrokartonu, koberců (plsť, textil apod.) Tlumí hluk a vibrace, lehce napěňuje a vyplňuje nerovnosti.

Není agresivní k podkladu, odolává běžným chemikáliím a povětrnostním vlivům. Rovněž je vhodné k lepení konstrukčních vodotěsných spojů v interiéru a exteriéru (altány, ploty, obložení, čluny, podlahy aj.). Lepení lakovaných a nesavých povrchů. K fixaci polic, desek, schodnic nebo parapetů. Nahrazuje hřebíky, šrouby a nýty.

+ Po vytvrzení lze brousit a přetírat.
+ Odolné vůči vodě dle normy EN 204 D4.
+ Bez obsahu rozpouštědel.
+ Odolné běžným chemikáliím.
+ Extrémně přilnavé i bez lisovacích tlaků téměř ke všem povrchům i k vlhkým podkladům.
+ Těžce zápalné.

Otevřený čas: ≈ 5 min.
Úplné vytvrzení: 24 – 48 hod.
Třída namáhání: D4 podle ČSN EN 204

Výstražné symboly:
GHS07 - GHS 07 - dráždivéGHS08 - GHS 08 - nebezpečné pro zdraví

Bezpečnostní upozornění: H315 Dráždí kůži. H319 Způsobuje vážné podráždění očí. H334 Při vdechování může vyvolat příznaky alergie nebo astmatu nebo dýchací potíže. H351 Podezření na vyvolání rakoviny. H335 Může způsobit podráždění dýchacích cest. H373 Může způsobit poškození orgánů při prodloužené nevbo opakované expozici. H332 Zdraví škodlivý při vdechování. H317 Může vyvolat alergickou kožní reakci.

Doplňkové parametry

Kategorie: Polyuretanové lepidla
Použití: na kov, na keramiku, na textil, na sklo, na beton, na sádrokarton, na kámen, na plsť, na plast
Typ: lepidla
Použití: na dřevo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

O společnosti Den Braven

Jsme ryze česká firma, která vyrábí a prodává značkové výrobky uznávané především pro svoji spolehlivost. Ve vlastním testovacím středisku pro Vás vyvíjíme a prověřujeme spolehlivost našich značkových výrobků. Moderní technologie zde umožňují vyhovět jakýmkoliv požadavkům na množství při zachování vysoké kvality a krátkých dodacích termínů. V Den Braven vzniká široká škála výrobků, které sdružujeme do ucelených systémů tak, aby mezi sebou vytvářeli propracovanou vzájemnou vazbu a ta ve výsledku snižovala náklady na práci a aplikační čas.

Na trh se nám daří dodávat špičková řešení pocházející právě z našeho výrobního závodu v české republice. Prioritou je pro nás maximální zvýšení efektivity skladování a tím minimalizace nákladů což přispívá k dalšímu rozvoji naší společnosti. Od vývoje přes výrobu až po logistiku si dáváme záležet na prvotřídním servisu.