Zákaznická podpora:+420 734 208 288e-shop@worknow.cz
Měna
CZK

Cramolin Isopropanol (čistič IPA)

Kód: MET_0702821
Doporučujeme
Značka: CRAMOLIN
277 Kč / ks 228,93 Kč bez DPH

Zvolte variantu

IPA je 99,9% isopropylalkoholu a neobsahuje žádné přidané barviva nebo vonné látky. Výsledkem je rychlé odpařování beze zbytků a nezanechává žádné nep...

Detailní informace

Velikost balení: 400ml
Vyprodáno | MET_0702821
277 Kč / ks
228,93 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

IPA je 99,9% isopropylalkoholu a neobsahuje žádné přidané barviva nebo vonné látky. Výsledkem je rychlé odpařování beze zbytků a nezanechává žádné nepříjemné zápachy. Isopropanol je ideální pro řadu aplikací v domácnosti, lékařství, průmyslu nebo dílnách.

ISOPROPANOL je jemný, univerzálně použitelný přípravek pro bezpečné odstraňování usazených nečistot a mastnoty. Vzhledem k jeho ambivalentnímu charakteru odstraňuje jak tuky a oleje, tak i ionizované nečistoty. Nenarušuje ošetřované materiály.

Vhodné pro téměř všechny povrchové materiály. Čisticí prostředek na sklo, např. v automobilovém sektoru, použitelný i pro elektronická zařízení, jako jsou procesory CCD snímače chladiče GPU, mechanické konstrukční prvky a vybavení. K odstranění zbytků po pájení, tavidel, pájecí pasty, k čištění sítotiskových šablon. Mimořádně vhodný pro čištění hodin, přesných nástrojů a citlivých optických přístrojů.

Jemný, univerzální čistič s čistotou více než 99,9 %. Cramolin ISOPROPANOL (čistič IPA) je jemný, univerzálně použitelný přípravek pro bezpečné odstraňování usazených nečistot a mastnoty. Vzhledem k jeho ambivalentnímu charakteru odstraňuje jak tuky a oleje, tak i ionizované nečistoty. Nenarušuje ošetřované materiály, po krátké době se rychle a úplně odpařuje.


Použití:
Šetrné, avšak účinné čištění povrchů jakéhokoliv druhu u elektronických a mechanických konstrukčních prvků a vybavení. K odstranění zbytků po pájení, tavidel, pájecí pasty, k čištění sítotiskových šablon. Mimořádně vhodný pro čištění hodin, přesných nástrojů a citlivých optických přístrojů. Na čištění a ošetřování audio a video-zařízení a CD.

Návod na použití:
Čištěnou plochu je třeba vydatně postříkat. Pro přesnou práci používejte přiloženou rozprašovací trubičku. V případě potřeby čištěnou plochu otřete do sucha utěrkou, která nepouští vlákna.

Upozornění:
Nepoužívejte Cramolin® ISOPROPANOL pod napětím. Před zapnutím přístrojů vyčkejte, až se veškeré zbytky rozpouštědel odpaří.

Výstražné symboly:
GHS02 - GHS 02 - hořlavéGHS07 - GHS 07 - dráždivé

Bezpečnostní upozornění: H222 Extrémně hořlavý aerosol. H229 Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. H319 Způsobuje vážné podráždění očí. H336 Může způsobit ospalost nebo závratě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: