Neutrální silikon SL

Kód: MET_30601SL
Neohodnoceno
Značka: DEN BRAVEN
od 96 Kč / ks od 79,34 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Jednosložkový neutrální silikonový tmel. Vytvrzuje vulkanizací vzdušné vlhkosti, vytváří trvale pevn...

Detailní informace

Barva: transparentní, Velikost balení: 280ml
Doručíme za 1-2 dny | MET_30601SL
Můžeme doručit do: 10.12.2021
129 Kč
96 Kč / ks
79,34 Kč bez DPH
Barva: bílé, Velikost balení: 280ml
Doručíme za 1-2 dny | MET_30602SL
Můžeme doručit do: 10.12.2021
146 Kč / ks
120,66 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Jednosložkový neutrální silikonový tmel. Vytvrzuje vulkanizací vzdušné vlhkosti, vytváří trvale pevný elastický spoj. Pro těsnění a lepení zasklívacích systémů do dřevěných okenních rámů s povrchovou úpravou provedenou syntetickými a polyuretanovými laky.

Popis: DB_029.21

Bezpečnostní upozornění: H317 Může vyvolat alergickou kožní reakci. H319 Způsobuje vážné podráždění očí. H412 Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

Dokumentace:
Technický list
Bezpečnostní list

Doplňkové parametry

Kategorie: Silikony - elastické tmely
Značka: DEN BRAVEN
Výrobce: DEN BRAVEN

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

O společnosti Den Braven

Jsme ryze česká firma, která vyrábí a prodává značkové výrobky uznávané především pro svoji spolehlivost. Ve vlastním testovacím středisku pro Vás vyvíjíme a prověřujeme spolehlivost našich značkových výrobků. Moderní technologie zde umožňují vyhovět jakýmkoliv požadavkům na množství při zachování vysoké kvality a krátkých dodacích termínů. V Den Braven vzniká široká škála výrobků, které sdružujeme do ucelených systémů tak, aby mezi sebou vytvářeli propracovanou vzájemnou vazbu a ta ve výsledku snižovala náklady na práci a aplikační čas.

Na trh se nám daří dodávat špičková řešení pocházející právě z našeho výrobního závodu v české republice. Prioritou je pro nás maximální zvýšení efektivity skladování a tím minimalizace nákladů což přispívá k dalšímu rozvoji naší společnosti. Od vývoje přes výrobu až po logistiku si dáváme záležet na prvotřídním servisu.