Zákaznická podpora:+420 734 208 288e-shop@worknow.cz
Měna
CZK

Duvilax L 58 lepidlo na podlahoviny

Kód: MET_50295DX
od 175 Kč / ks od 144,63 Kč bez DPH od 169 Kč / 1 kg

Zvolte variantu

Univerzální stavební lepidlo. Duvilax L - 58 se používá neředěné na lepení textilních a PVC podlahovin, linolea, marmolea, koberců, plastových parapet...

Detailní informace

Velikost balení: 1kg
Doručíme do 4 dnů | MET_50295DX
Můžeme doručit do: 23.5.2024
175 Kč / ks
144,63 Kč bez DPH
Velikost balení: 5kg
Vyprodáno | MET_50296DX
845 Kč / ks
698,35 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Univerzální stavební lepidlo. Duvilax L - 58 se používá neředěné na lepení textilních a PVC podlahovin, linolea, marmolea, koberců, plastových parapetů, vinylazbestové a mramorové dlažby, keramických a polystyrénových obkladů.

Uvedené materiály se mohou lepit na podklady z cementového potěru, na omítky, dřevovláknité a dřevotřískové desky, na anhydritové a sádrové vyrovnávací vrstvy apod. Keramické materiály se lepí i na podklady nepřejímající vlhkost z lepidla. Obecně lze navzájem slepit všechny materiály, přičemž aspoň jeden z nich musí být savý, tj. absorbovat vlhkost z lepidla. Duvilax L - 58 se nanáší rovnoměrně na očištěný a odmaštěný povrch zubovou stěrkou. Aplikační teplota nesmí klesnout pod + 15°C. V případě potřeby vyšší hustoty, lze Duvilax L - 58 upravit vmícháním cementu. Pokud je potřeba zvýšit tloušťku lepeného spoje, je možné přidat do lepidla jemně přesitý písek, případně cement s pískem. Pro lepení obkladových prvků je lepidlo ve shodě s EN 12004:2001 – Malty a lepidla pro keramické obkladové prvky.

+ Netoxický, nehořlavý, nevýbušný, hygienicky a zdravotně nezávadný.
+ Biologicky odbouratelný.
+ Na savé i nesavé podklady.
+ Po vyschnutí vytváří souvislý elastický film.

Otevřený čas: ≈ 2 - 15 minut
Doba schnutí lepidla: ≈ 1 hod.
Doba úplného vytvrzení: 5 - 14 dní
Skluz: ≤ 0,5 mm

Počáteční smyková přídržnost: ≥ 1,0 MPa
Smyková přídržnost po působení tepla: ≥ 1,0 MPa
Spotřeba lepidla: 0,35 – 0,5 kg/m²

Doplňkové parametry

Kategorie: Speciální lepidla
Použití: na dřevotřísku, na koberce, na nivelační hmoty, na podlahy, na omítku, na marmolea, na linoleum
Typ: lepidla
Použití: na PVC podlahy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

O společnosti Den Braven

Jsme ryze česká firma, která vyrábí a prodává značkové výrobky uznávané především pro svoji spolehlivost. Ve vlastním testovacím středisku pro Vás vyvíjíme a prověřujeme spolehlivost našich značkových výrobků. Moderní technologie zde umožňují vyhovět jakýmkoliv požadavkům na množství při zachování vysoké kvality a krátkých dodacích termínů. V Den Braven vzniká široká škála výrobků, které sdružujeme do ucelených systémů tak, aby mezi sebou vytvářeli propracovanou vzájemnou vazbu a ta ve výsledku snižovala náklady na práci a aplikační čas.

Na trh se nám daří dodávat špičková řešení pocházející právě z našeho výrobního závodu v české republice. Prioritou je pro nás maximální zvýšení efektivity skladování a tím minimalizace nákladů což přispívá k dalšímu rozvoji naší společnosti. Od vývoje přes výrobu až po logistiku si dáváme záležet na prvotřídním servisu.