Zákaznická podpora:+420 734 208 288e-shop@worknow.cz
Měna
CZK

Duvilax LS 50 lepidlo na dřevo D2

Kód: MET_50281DX
od 165 Kč / ks od 136,36 Kč bez DPH od 2,20 Kč / 1 m2

Zvolte variantu

Lepidlo na bázi polyvinylacetátu, určené pro lepení tvrdého a měkkého dřeva, dřevotřísky, OSB desek, překližky, nábytku, rámů, interiérových konstrukc...

Detailní informace

Velikost balení: 1kg
Doručíme do 3 dnů | MET_50281DX
Můžeme doručit do: 30.4.2024
165 Kč / ks
136,36 Kč bez DPH
Velikost balení: 5kg
Vyprodáno | MET_50282DX
799 Kč / ks
660,33 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Lepidlo na bázi polyvinylacetátu, určené pro lepení tvrdého a měkkého dřeva, dřevotřísky, OSB desek, překližky, nábytku, rámů, interiérových konstrukcí, masivního dřeva, ale i hraček, papíru, kartónu, textilu, korku apod.

Lepidlo na bázi polyvinylacetátu, určené pro lepení tvrdého a měkkého dřeva, dřevotřísky, OSB desek, překližky, nábytku, rámů, interiérových konstrukcí, masivního dřeva (čepové spoje, jednoduchý ozub, cink, na pokos, na pero-drážku, aj.), ale i hraček, papíru, kartónu, textilu, korku apod. Konečná pevnost odpovídá hodnotám dle EN 204 v třídě D2. Lepidlo se nanáší rovnoměrně na očištěný povrch, po aplikaci lisujte 20-30 minut při 20°C, spoj lze mechanicky namáhat nebo opracovávat až po 24 hodinách. Minimální aplikační teplota +15°C, spotřeba 120 – 200 g/m² v závislosti na kvalitě materiálu.

+ Na bázi vodné disperze s charakteristickou vůní.
+ Netoxický, nehořlavý, nevýbušný, hygienicky a zdravotně nezávadný.
+ Splňuje podmínky pro klimatické namáhání dle normy ČSN EN 204 pro třídu D2.
+ Film lepidla je po zaschnutí relativně tvrdý a již nelepivý.

Otevřený čas: ≈ 5 min.
Lisovací čas: ≈ 20 - 40 min. (20 - 25°C) a ≈ 1 min. (prohřívání na 100°C)
Minimální pevnosti spoje: ≈ 24 hod.

Doplňkové parametry

Kategorie: Speciální lepidla
Použití: na textil, na papír, na karton, na korek
Typ: lepidla
Použití: na dřevo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

O společnosti Den Braven

Jsme ryze česká firma, která vyrábí a prodává značkové výrobky uznávané především pro svoji spolehlivost. Ve vlastním testovacím středisku pro Vás vyvíjíme a prověřujeme spolehlivost našich značkových výrobků. Moderní technologie zde umožňují vyhovět jakýmkoliv požadavkům na množství při zachování vysoké kvality a krátkých dodacích termínů. V Den Braven vzniká široká škála výrobků, které sdružujeme do ucelených systémů tak, aby mezi sebou vytvářeli propracovanou vzájemnou vazbu a ta ve výsledku snižovala náklady na práci a aplikační čas.

Na trh se nám daří dodávat špičková řešení pocházející právě z našeho výrobního závodu v české republice. Prioritou je pro nás maximální zvýšení efektivity skladování a tím minimalizace nákladů což přispívá k dalšímu rozvoji naší společnosti. Od vývoje přes výrobu až po logistiku si dáváme záležet na prvotřídním servisu.