Zákaznická podpora:+420 734 208 288e-shop@worknow.cz
Měna
CZK

Střešní tmel SL 310ml

Kód: MET_10205SL
65 Kč / ks 53,72 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Jednosložkový těsnící spárovací tmel, na bázi bitumenu. Vytváří trvale pevný, plastický spoj. Pro drobné opravy živičných střešních krytin (šindelů) z...

Detailní informace

Velikost balení: 310ml
Doručíme do 4 dnů | MET_10205SL
Můžeme doručit do: 28.5.2024
65 Kč / ks
53,72 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Jednosložkový těsnící spárovací tmel, na bázi bitumenu. Vytváří trvale pevný, plastický spoj. Pro drobné opravy živičných střešních krytin (šindelů) za studena, utěsňování oplechování. Nouzové opravy střech. Podtmelování hřebenových krytin.

Velmi snadná aplikace;
Výborná odolnost při deformaci podkladu;
Trvale plastický i při velkých tepelných rozdílech;
Vysoká přilnavost na různé stavební materiály i v kombinaci savý-nesavý;
Odolný UV záření;
Nouzové opravy střech, okapů, tzv. přeplátováním;
Tmelení a těsnění zakončovacích profilů, oplechování komínů, atik apod.;

Výstražné symboly:
GHS02 - GHS 02 - hořlavéGHS07 - GHS 07 - dráždivéGHS08 - GHS 08 - nebezpečné pro zdraví

Bezpečnostní upozornění: H226 Hořlavá kapalina a páry. H372 Způsobuje poškození orgánů při prodloužené nebo opakované expozice. H336 Může způsobit ospalost nebo závratě. H412 Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

O společnosti Den Braven

Jsme ryze česká firma, která vyrábí a prodává značkové výrobky uznávané především pro svoji spolehlivost. Ve vlastním testovacím středisku pro Vás vyvíjíme a prověřujeme spolehlivost našich značkových výrobků. Moderní technologie zde umožňují vyhovět jakýmkoliv požadavkům na množství při zachování vysoké kvality a krátkých dodacích termínů. V Den Braven vzniká široká škála výrobků, které sdružujeme do ucelených systémů tak, aby mezi sebou vytvářeli propracovanou vzájemnou vazbu a ta ve výsledku snižovala náklady na práci a aplikační čas.

Na trh se nám daří dodávat špičková řešení pocházející právě z našeho výrobního závodu v české republice. Prioritou je pro nás maximální zvýšení efektivity skladování a tím minimalizace nákladů což přispívá k dalšímu rozvoji naší společnosti. Od vývoje přes výrobu až po logistiku si dáváme záležet na prvotřídním servisu.