Zákaznická podpora:+420 734 208 288e-shop@worknow.cz
Měna
CZK

Maxi trubičková nízkoexpanzní pěna

Kód: MET_40122GD
od 140 Kč / ks od 115,70 Kč bez DPH od 215,76 Kč / 1 l

Zvolte variantu

Pro vyplňování spár při montáži okenních rámů a dveřních zárubní, izolace potrubních systémů a k utěsňování průchodů ve stěnách. Výplně dřevěných obkl...

Detailní informace

Nejlepší ceny u nás!
Doprava zdarma od 500Kč pro GLS výdejní místa
Velikost balení: 500ml
Doručíme do 4 dnů | MET_40122GD
Můžeme doručit do: 23.7.2024
140 Kč / ks
115,70 Kč bez DPH
Velikost balení: 825ml
Doručíme do 4 dnů | MET_40142GD
Můžeme doručit do: 23.7.2024
178 Kč / ks
147,11 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Pro vyplňování spár při montáži okenních rámů a dveřních zárubní, izolace potrubních systémů a k utěsňování průchodů ve stěnách. Výplně dřevěných obkladů stěn, izolace a zateplování střešních konstrukcí.

Speciálně vyvinuta v našich laboratořích pomocí nejmodernější high tack technologie, aby splňovala nejnáročnější požadavky maximální výtěžnosti a malé expanze, kvalitní a pravidelné struktury, flexibilním použitím, vysokým útlumem hluku a pohlcováním vibrací. Vysoká výtěžnost výrobku je dosažena pomocí speciální trubičky s tryskou na konci. Výborná přilnavost na beton, omítku, zdivo, dřevo, polystyren, neměkčené PVC apod. Pro izolaci koupelnových van, vaniček sprchových koutů, potrubních systémů a dutin. Utěsňování průchodek a chrániček ve stěnách apod. Jednosložková polyuretanová pěna s nízkou druhotnou expanzí. Vysoká výtěžnost a malá expanze ji předurčují pro použití na místa, kde jsou vyloučeny rozpínací tlaky, např. obložkové zárubně. Pohlcuje vibrace a zvyšuje neprůzvučnost. Třída reakce na oheň F dle ČSN EN 13501-1.

+ Nízkoexpanzní, multipoziční
+ Extra vysoká výtěžnost
+ Vysoká přilnavost a lepivost k různým stavebním podkladům - beton, zdivo, kámen, dřevo, polystyren, neměkčené PVC apod.

Výstražné symboly:
GHS02 - GHS 02 - hořlavéGHS07 - GHS 07 - dráždivéGHS08 - GHS 08 - nebezpečné pro zdraví

Bezpečnostní upozornění: H222 Extrémně hořlavý aerosol. H229 Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. H315 Dráždí kůži. H317 Může vyvolat alergickou kožní reakci.H319 Způsobuje vážné podráždění očí.H332 Zdraví škodlivý při vdechování.H334 Při vdechování může vyvolat příznaky alergie nebo astmatu nebo dýchací potíže.H335 Může způsobit podráždění dýchacích cest.H351 Podezření na vyvolání rakoviny.H362 Může poškodit kojence prostřednictvím mateřského mléka.H373 Může způsobit poškození orgánů při prodloužené nebo opakované expozici.H413 Může vyvolat dlouhodobé škodlivé účinky pro vodní organismy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Trubičkové pěny
Použití: Nízkoexpanzní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

O společnosti Den Braven

Jsme ryze česká firma, která vyrábí a prodává značkové výrobky uznávané především pro svoji spolehlivost. Ve vlastním testovacím středisku pro Vás vyvíjíme a prověřujeme spolehlivost našich značkových výrobků. Moderní technologie zde umožňují vyhovět jakýmkoliv požadavkům na množství při zachování vysoké kvality a krátkých dodacích termínů. V Den Braven vzniká široká škála výrobků, které sdružujeme do ucelených systémů tak, aby mezi sebou vytvářeli propracovanou vzájemnou vazbu a ta ve výsledku snižovala náklady na práci a aplikační čas.

Na trh se nám daří dodávat špičková řešení pocházející právě z našeho výrobního závodu v české republice. Prioritou je pro nás maximální zvýšení efektivity skladování a tím minimalizace nákladů což přispívá k dalšímu rozvoji naší společnosti. Od vývoje přes výrobu až po logistiku si dáváme záležet na prvotřídním servisu.