Zákaznická podpora:e-shop@worknow.cz
Měna
CZK

Mamut glue HIGH TACK tuba 25ml bílý

Kód: MET_35003TU
59 Kč / ks 48,76 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Pro mimořádně odolné lepené spoje již s maximální počáteční pevností. Přilepí i těžké předměty mamut...

Detailní informace

Barva: Bílá, Velikost balení: 25ml
Doručíme do 2 dnů | MET_35003TU
Můžeme doručit do: 30.11.2022
59 Kč / ks
48,76 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Pro mimořádně odolné lepené spoje již s maximální počáteční pevností. Přilepí i těžké předměty mamutí silou k podkladu, bez nutné fixace lepeného spoje.

Pevnost v tahu po vytvrzení až 22 kg/cm2. Nahrazuje hřebíky, šrouby a nýty. Jedná se o speciální modifikaci MS polymerů, vytvářející po vytvrzení přetíratelný vysokopevnostní a elastický spoj. Není agresívní k podkladům, je ideální pro lepení zrcadel. Další použití: Kdekoliv ve stavebním a strojírenském průmyslu nebo v domácnosti či na zahradě. Lepení vodotěsných spojů ve strojním a automobilovém průmyslu, stejně tak ve stavebnictví.

+ Okamžitá a vynikající přilnavost k podkladu.
+ Bez obsahu silikonu, izokyanátů, rozpouštědel a ftalátů.
+ Rychle vytvrzující, bez zápachu.
+ Trvale pružný, odolný vlhku a vodě (vodotěsný spoj), povětrnostním vlivům.
+ Odolný slané vodě (moře), chlóru, čisticím prostředkům.

 

Líbí se Vám zboží? Prozkoumejte naši další nabídku

Doplňkové parametry

Kategorie: Vysokopevnostní MS lepidla
Použití: na dřevo, na keramiku, na sklo, na beton, na polystyren, na PVC, na sádrokarton, na zdivo, na smalt, na zrcadla, na plast
Typ: lepidla
Použití: na kov

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

O společnosti Den Braven

Jsme ryze česká firma, která vyrábí a prodává značkové výrobky uznávané především pro svoji spolehlivost. Ve vlastním testovacím středisku pro Vás vyvíjíme a prověřujeme spolehlivost našich značkových výrobků. Moderní technologie zde umožňují vyhovět jakýmkoliv požadavkům na množství při zachování vysoké kvality a krátkých dodacích termínů. V Den Braven vzniká široká škála výrobků, které sdružujeme do ucelených systémů tak, aby mezi sebou vytvářeli propracovanou vzájemnou vazbu a ta ve výsledku snižovala náklady na práci a aplikační čas.

Na trh se nám daří dodávat špičková řešení pocházející právě z našeho výrobního závodu v české republice. Prioritou je pro nás maximální zvýšení efektivity skladování a tím minimalizace nákladů což přispívá k dalšímu rozvoji naší společnosti. Od vývoje přes výrobu až po logistiku si dáváme záležet na prvotřídním servisu.