Zákaznická podpora:+420 734 208 288e-shop@worknow.cz
Měna
CZK

Čistič disků TECTANE 500 ml rozprašovač

Kód: MET_TA00017
Doporučujeme
Značka: DEN BRAVEN
68 Kč / ks 56,20 Kč bez DPH
Doručíme do 4 dnů
Můžeme doručit do:
27.6.2024
Možnosti doručení
Pro čistění disků kol a plastových poklic. Vrací diskům původní lesk.Vrací diskům původní lesk. Vynikající na kola z lehkých slitin. Odstraňuj...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro čistění disků kol a plastových poklic. Vrací diskům původní lesk.

Vrací diskům původní lesk. Vynikající na kola z lehkých slitin. Odstraňuje bez námahy veškerou nečistotu včetně usazenin prachu z brzdových destiček. Neobsahuje fosfáty a organická rozpouštědla.

Výstražné symboly:
GHS05 - GHS 05 - látky korozivní

Bezpečnostní upozornění: H315 Dráždí kůži. H318 Způsobuje vážné poškození očí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Autoprodukty
Hmotnost: 0.65 kg
Velikost balení: 500 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

O společnosti Den Braven

Jsme ryze česká firma, která vyrábí a prodává značkové výrobky uznávané především pro svoji spolehlivost. Ve vlastním testovacím středisku pro Vás vyvíjíme a prověřujeme spolehlivost našich značkových výrobků. Moderní technologie zde umožňují vyhovět jakýmkoliv požadavkům na množství při zachování vysoké kvality a krátkých dodacích termínů. V Den Braven vzniká široká škála výrobků, které sdružujeme do ucelených systémů tak, aby mezi sebou vytvářeli propracovanou vzájemnou vazbu a ta ve výsledku snižovala náklady na práci a aplikační čas.

Na trh se nám daří dodávat špičková řešení pocházející právě z našeho výrobního závodu v české republice. Prioritou je pro nás maximální zvýšení efektivity skladování a tím minimalizace nákladů což přispívá k dalšímu rozvoji naší společnosti. Od vývoje přes výrobu až po logistiku si dáváme záležet na prvotřídním servisu.