Rozmrazovač skel s rozprašovačem 450ml+50ml ZDARMA

Kód: MET_TA000320
Neohodnoceno
Značka: DEN BRAVEN
56 Kč / ks 46,28 Kč bez DPH
Doručíme za 1-2 dny
Můžeme doručit do:
10.12.2021
Pro rychlé rozmrazení zamrzlých skel, světlometů a zpětných zrcátek automobilů. Okamžitě odstraňuje...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro rychlé rozmrazení zamrzlých skel, světlometů a zpětných zrcátek automobilů. Okamžitě odstraňuje námrazu a led. Má výborné čistící účinky a zabraňuje opětovnému zamrzání. Nenarušuje lak a gumové části karoserie. Nenapadá kov, plasty, polykarbonáty.

Popis:

Bezpečnostní upozornění: H225 Vysoce hořlavá kapalina a páry. H319 Způsobuje vážné podráždění očí.

Dokumentace:
Technický list
Bezpečnostní list

Doplňkové parametry

Kategorie: Autoprodukty
Hmotnost: 0.55 kg
Značka: DEN BRAVEN
Výrobce: DEN BRAVEN

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

O společnosti Den Braven

Jsme ryze česká firma, která vyrábí a prodává značkové výrobky uznávané především pro svoji spolehlivost. Ve vlastním testovacím středisku pro Vás vyvíjíme a prověřujeme spolehlivost našich značkových výrobků. Moderní technologie zde umožňují vyhovět jakýmkoliv požadavkům na množství při zachování vysoké kvality a krátkých dodacích termínů. V Den Braven vzniká široká škála výrobků, které sdružujeme do ucelených systémů tak, aby mezi sebou vytvářeli propracovanou vzájemnou vazbu a ta ve výsledku snižovala náklady na práci a aplikační čas.

Na trh se nám daří dodávat špičková řešení pocházející právě z našeho výrobního závodu v české republice. Prioritou je pro nás maximální zvýšení efektivity skladování a tím minimalizace nákladů což přispívá k dalšímu rozvoji naší společnosti. Od vývoje přes výrobu až po logistiku si dáváme záležet na prvotřídním servisu.