Zákaznická podpora:+420 734 208 288e-shop@worknow.cz
Měna
CZK

Duvilax BD 20 příměs do stavebních směsí

Kód: MET_50291DX
od 142 Kč / ks od 117,36 Kč bez DPH od 133 Kč / 1 kg

Zvolte variantu

Měkčená disperze polyvinylacetátu, která se používá ve stavebnictví jako plastifikační a provzdušňovací přísada do malt, omítek, cementových potěrů a...

Detailní informace

Velikost balení: 1kg
Vyprodáno | MET_50291DX
142 Kč / ks
117,36 Kč bez DPH
Velikost balení: 3kg
Vyprodáno | MET_50289DX
413 Kč / ks
341,32 Kč bez DPH
Velikost balení: 5kg
Vyprodáno | MET_50292DX
671 Kč / ks
554,55 Kč bez DPH
Velikost balení: 10kg
Vyprodáno | MET_50288DX
1 330 Kč / ks
1 099,17 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Měkčená disperze polyvinylacetátu, která se používá ve stavebnictví jako plastifikační a provzdušňovací přísada do malt, omítek, cementových potěrů a jiných stavebních směsí v množství do 5% na hmotnost cementu, resp. vápna.

Zlepšuje zpracovatelnost směsi, zvyšuje přilnavost, pružnost, konečnou pevnost a snižuje propustnost vody. Přidává se do směsi společně se záměsovou vodou. Používá se na výrobu interiérových nátěrových látek, kde plní funkci disperzního pojiva a zabezpečuje odolnost proti otěru. Zředěný Duvilax BD - 20 s vodou v poměru 1:4 lze použít pro penetraci nebo napouštění savých podkladů před nanášením stavebních cementových či disperzních lepidel a stěrek.
Neředěný slouží k lepení papíru, kartonu aj. v papírenskémnebo polygrafickém průmyslu či pro lepení textilních tapet v interiéru. Odpovídá EN 934-3: 2003, T.2 - plastifikační a provzdušňovací přísady do zdicích malt.

+ Jako přísada do stavebních směsí snižuje nasákavost a zlepšuje paropropustnost vodních par a mechanickou odolnost.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přísady do betonů a malt
Aplikační teplota: min. +2 °C
Báze / Materiál: vodná disperze polyvinylacetát

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

O společnosti Den Braven

Jsme ryze česká firma, která vyrábí a prodává značkové výrobky uznávané především pro svoji spolehlivost. Ve vlastním testovacím středisku pro Vás vyvíjíme a prověřujeme spolehlivost našich značkových výrobků. Moderní technologie zde umožňují vyhovět jakýmkoliv požadavkům na množství při zachování vysoké kvality a krátkých dodacích termínů. V Den Braven vzniká široká škála výrobků, které sdružujeme do ucelených systémů tak, aby mezi sebou vytvářeli propracovanou vzájemnou vazbu a ta ve výsledku snižovala náklady na práci a aplikační čas.

Na trh se nám daří dodávat špičková řešení pocházející právě z našeho výrobního závodu v české republice. Prioritou je pro nás maximální zvýšení efektivity skladování a tím minimalizace nákladů což přispívá k dalšímu rozvoji naší společnosti. Od vývoje přes výrobu až po logistiku si dáváme záležet na prvotřídním servisu.