Zákaznická podpora:+420 734 208 288e-shop@worknow.cz
Měna
CZK

S 2802 A příměs 1:30 ČS

Kód: MET_2710162
Vyrobené v ČR
69 Kč / ks 57,02 Kč bez DPH 69 Kč / 1 kg

Zvolte variantu

Příměs, která zlepšuje vlastnosti stavebních směsí a zároveň ji lze použít i jako penetraci.Hlavní použití přípravku je jako pojivo do vápenný...

Detailní informace

Nejlepší ceny u nás!
Doprava zdarma od 500Kč pro GLS výdejní místa
Velikost balení: 1kg
Doručíme do 4 dnů | MET_2710162
Můžeme doručit do: 23.7.2024
69 Kč / ks
57,02 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Příměs, která zlepšuje vlastnosti stavebních směsí a zároveň ji lze použít i jako penetraci.

Hlavní použití přípravku je jako pojivo do vápenných, vápenocementových, cementových a nastavovaných malt, také do nástřikových omítek v trvale vlhkém prostředí. Příměs je vhodná také jako penetrační podklad pod interiérové a fasádní nátěry, u kterých zvyšuje jejich přilnavost. Slouží i jako impregnace betonů a fasádních nátěrů před nepříznivými povětrnostními vlivy. Díky příměsi se stává materiál odolný vůči otěrům, UV záření, chemikáliím a vodě. Napomáhá udržovat materiál pevným a pružným.

• Viditelně lepší vlastnosti stavebních směsí.
• Vysoká ochrana a odolnost před nepříznivými vlivy.
• Exteriér a interiér.

Polymerní disperze určená jako příměs do vápenných, cementových a nastavovaných malt a také jako penetrace.

Charakteristika:
• okamžitě a snadno použitelný
• zlepšuje vlastnosti stavebních směsí
• jako penetrace zvyšuje otěruvzdornost betonů a malt, odolnost vůči UV záření a chemickým látkám
• jako příměs zvyšuje pevnost, pružnost a odolnost materiálů vůči vlhku
• výrobek není přísadou do malt pro zdění dle ČSN EN 934-3 a není přísadou do betonu dle ČSN EN 934-2.
• použití do interiéru i exteriéru
• vyráběn podle systému řízení jakosti ISO 9001:2008
• Vyrobené v ČR

Příklady použití:
• příměs do cementových malt a betonů
• impregnace betonů pro zvýšení odolnosti proti povětrnostním vlivům
• penetrace zdiva pod interiérové a fasádní nátěry za účelem zvýšení přilnavosti
• impregnace fasádních nátěrů pro zvýšení odolnosti proti povětrnostním vlivům

Podklad:
Pro penetrace a impregnace musí být podklad suchý, čistý, bez prachu, mastnoty a volných částic.

Pracovní postup:
Pro penetraci a impregnaci nanášejte na předem připravený podklad štětcem, válečkem nebo stříkáním.

1. Příprava malty na obkladačky a dlažbu – ředíme vodou v poměru 1:9 až 1:30 (10 %až 3 % roztok) nanášíme na předem připravený podklad štětcem, válečkem nebo stříkáním. Na méně savé podklady aplikujeme jeden nátěr koncentrovanějším roztokem, pro velmi savé podklady provedeme nátěry dva, a to řidším roztokem. Druhý nános aplikujeme po zaschnutí prvního (2 - 3 hodiny, v závislosti na teplotě a vlhkosti okolního vzduchu, na účinnosti větrání). Spotřeba nátěrem: 0,01 – 0,03 l/m².

2. Uzavírající nátěr na beton – bezprašná úprava. K jednomu objemovému dílu S 2802 A 1:30 přidáme 5 dílů vody a promícháme s 2-3 díly cementu. Důkladně promícháme a směs nanášíme na podklad impregnovaný podle bodu 1.

3. Příprava lepidla na obklady a dlažbu – smícháme dva díly suchého prosetého písku a jeden díl portlandského cementu. Za stálého míchání přidáváme zředěný S 2802 A 1:30 v poměru 1 : 3-6 a doplníme vodou na požadovanou konzistenci. Obklad ani dlažbu předem nenamáčíme!

4. Příprava polymerové malty – na 100 kg vápenného hydrátu přidáme 5 kg S 2802 A 1:30 a doplníme vodu na požadovanou konzistenci. Takto upravená malta má zvýšenou pružnost a přídržnost k podkladu. Je vhodná do zdiva a k podmazávání střešních hřebenových krytin.

Spotřeba: 5 kg / 100 kg vápenného hydrátu
Logo značky český stavitel

Proč je právě ČESKÝ STAVITEL tím ideálním řešením pro můj projekt?

protože je spolehlivou značkou s více než 30 letou tradicí, nabízející špičkovou stavební chemii a lepidla. S jejich produkty získáte kvalitu ISO9001, lokální přístup, spolehlivost a výkon, které očekáváte pro vaše stavební projekty. Od vysoce kvalitních stavebních lepidel, pěn a tmelů po hydroizolační a impregnační prostředky. Její produkty navrženy tak, aby vám pomohly dosáhnout vynikajících výsledků ve vašich stavebních projektech, ať už se jedná o drobné opravy, renovace nebo velké stavební projekty.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přísady do betonů a malt
Báze / Materiál: disperze styrenakrylátových kopolymerů
Spotřeba: 5 kg / 100 kg vápenného hydrátu
Barva obsahu: bílá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

CeskyStavitel_logo_web

Český stavitel® je nejstarší a nejznámější značka Přerovské rodinné firmy METRUM s.r.o. operující na českém trhu od roku 2004. Pod značkou Český stavitel® naleznete produkty stavební chemie, hydroizolační produkty, tmely, silikony, montážní pěny, chemické kotvy a impregnace. Výrobky s logem Český stavitel® si oblíbili profesionálové ve stavebnictví i dřevozpracujícím průmyslu.

Značka Český stavitel® je zárukou kvality, lokálního přístupu a tradičních hodnot.

#showmore#

logo-metrum

Metrum s.r.o. je českou ryze rodinnou společností. V začátcích svého působení se zabývala dovozem a prodejem vteřinových lepidel CARTELL. V roce 1999 se firma rozrostla o divizi zaměřenou na průmyslová lepidla. Tato divize byla pojmenována Průmyslové lepení. Se začátkem nového tisíciletí vznikla druhá divize Stavební chemie, specializující se na produkty spojené se stavbou. O rok později se začala rozjíždět výroba produktů Dřevosan s originální recepturou.

  • V roce 2001 se stala společnost právnickou osobu pod názvem METRUM s.r.o.
  • V listopadu t. r. získala certifikát ISO 9002. O dva roky pak později proběhla recertifikace na ISO 9001.

Stále rozšiřuje aktivity v oblasti zpracovatelů dřeva a výrobců dřevostaveb, automobilovém, sklářském a papírenském průmyslu, stejně tak v obchodních službách pro stavebniny, železářství a hospodářské potřeby.

  • S rokem 2003 společnost rozhodla sjednotit produkty stavební chemie pod obchodní značku ČESKÝ STAVITEL®.
  • V roce 2007 se společnost Metrum přestěhovala do současných větších prostor v Přerově.

Protože se firma i nadále rozvíjí a vyvíjí stále nové produkty, v roce 2014 vznikla nová značka, která nese název BULDOK. Pod touto značkou jsou prodávány ekologické a čisticí prostředky. Zároveň je distributorem v ČR holandské značky olejových nátěrových hmot KOOPMANS. Jedná se o kvalitní olejové impregnační lazury a laky, nabízené v mnoha barevných odstínech, vhodné do exteriéru a interiéru.

Rovněž je výrobcem řady privátních značek a významným distributorem značek LOXEAL, TEX YEAR EUROPE, CARTELL , BOCHEMIT, DUVILAX, ALKAPRÉN, TRELLEBORG, DEN BRAVEN, TECTANE a dalších. Výrobky dodává i do dalších zemí EU - Německo, Slovensko, Polsko…  

  • V roce 2022 oslavila výročí 30 let na trhu. 
  • Od poloviny roku 2018 mají produkty nový moderní design
  • V roce 2019 jsme se stala partnerem ADMD (asociace dodavatelů montovaných domů).

Firma METRUM s.r.o., to jsou kvalitní výrobky, proškolení zaměstnanci, profesionální odborné poradenství a přátelský přístup. Setkat se s jejich prací můžete prostřednictvím mezinárodních veletrhů, sympozií, seminářů a různých předváděcích akcí. Divize Stavební chemie se pravidelně účastní Mezinárodního odborného semináře Dřevostavby Volyně. Divize Průmyslového lepení se již mnoho let účastní sklářského sympozia IGS v Novém Boru a stejně tak vystavujeme na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně.