Zákaznická podpora:+420 734 208 288e-shop@worknow.cz
Měna
CZK

Rukavice Semperguard

Jednorázové rukavice jsou skvělou pomůckou, která najde široké využití v denní praxi mnoha provozů. Rukavice zvýší hygienický standard při manipulaci s potravinami, jsou důležitým doplňkem obsluhy při přípravě nebo výdeji. Zároveň chrání citlivou pokožku rukou při zacházení s chemickými nebo čisticími přípravkami, rukavice rozšiřují své využití i o úklidové práce nebo pro zacházení s nebezpečnými látkami. Jednorázové rukavice Sempreguard zajistí příjemný komfort při nošení, jsou elastické a dobře se navlékají. Materiály neobsahují ftaláty ani alergenní proteiny, jsou vhodné i pro citlivou pokožku. Chemicky ochranné rukavice můžete vybírat i ve zpracování z vinylu (PVC). Praktickým doplňkem je vnitřní velurová úprava pro absorpci potu. Rukavice splňují podmínky HACCP. V nabídce jsou v čirém provedení, ale i v žádané signální modré nebo zelené barvě. Nabízíme vám ekonomické balení po 100 kusech, které vytvoří pohotovou zásobu v provozu. Konkrétní velikost můžete vybírat podle dané potřeby. 

Nejprodávanější

Chemické rukavice SEMPERPLUS
Chemické rukavice SEMPERPLUS
Doručíme do 5 dnů
ARD_A5058/07
 
68 Kč
(56,20 Kč bez DPH)
Jednorázové rukavice SEMPERGUARD® VINYL - nepudrované - čiré
 
76 Kč
(62,81 Kč bez DPH)
2 položek celkem
Chemické rukavice SEMPERPLUS
Chemické rukavice SEMPERPLUS
Doručíme do 5 dnů
56,20 Kč bez DPH
68 Kč / ks

Ochranné rukavice CE CAT. III s výbornými ochrannými vlastnostmi nitrilu, které jsou vhodné do olejů a pro manipulaci s chemikáliemi. Tyto rukavice jsou vysoce odolné a ideální pro většinu profesionálních čistících aplikací. Mají povrchovou úpravu pro snadnější a bezpečnější úchop a jsou k dispozici v balení po 12 kusech a po 144 kusech v kartonu. Tloušťka dlaně je 0,38 mm +- 0,05 mm a délka 330 +-10 mm. Rukavice mají vnější stranu s obrácenými kosočtverci a vnitřní stranu s velurovou úpravou. Splňují normy EN 388 3101, EN 374-2, EN 374-3 AJK a jsou zelené barvy. Jsou k dispozici v velikostech 6-10.

Pro vynikající ochranu při manipulaci s chemikáliemi a oleji zvolte chemické rukavice SEMPERPLUS. Tyto CE CAT. III ochranné rukavice jsou neuvěřitelně odolné a dokáží chránit před většinou profesionálních čistících aplikací. S jejich povrchovou úpravou se snadno a bezpečně chytíte i mokrých, kluzkých věcí. Vnitřní strana s velurovou úpravou zajišťuje pohodlné nošení po celý den. Rukavice jsou k dispozici v šesti velikostech a dodávají se v balení po 12, s celkovým počtem 144 v kartonu.

+ další
ARD_A5058/07
Jednorázové rukavice SEMPERGUARD® VINYL - nepudrované - čiré
62,81 Kč bez DPH
76 Kč / ks

Ochranné rukavice kategorie CE CAT. III jsou dermatologicky nezávadné a neobsahují žádné škodlivé urychlovače DOP. Jsou v souladu s regulací EU 10/2011 a mohou proto být používány při manipulaci s potravinami, s výjimkou těch obsahujících živočišný tuk. Jsou dodávány v balení po 100 kusech (90 u velikosti XL) a v kartonu se nachází 10 balení. Mají tloušťku dlaně 0,07 mm, délku 240 mm, jsou čirá a vyrobeny z vinylu. Na vnější straně jsou hladké a na vnitřní straně nepudrované. K dispozici v velikostech 8-10.

Ochranné rukavice SEMPERGUARD® VINYL - nepudrované - čiré jsou dermatologicky nezávadné a splňují EU regulaci 10/2011. S tloušťkou dlaně 0,07 mm a délkou 240 mm poskytují účinnou ochranu, a navíc jsou bez urychlovačů DOP. Sice nejsou vhodné pro manipulaci s potravinami obsahujícími živočišný tuk, ale svou kvalitou a balením 100 ks (90 ks u vel. XL) vynikají i v jiných oborech.

+ další
ARD_A5054/09

Těžký výběr? Hodně produktů?
Zaškrtněte si ve filtrech, co je pro vás důležité