Zákaznická podpora:+420 734 208 288e-shop@worknow.cz
Měna
CZK

Hnědé 11 x 200 mm lepicí tavné tyčinky

Kód: WN_9908539
Pouze u nás
8 Kč / ks 6,61 Kč bez DPH
Doručíme do 1 dne
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení

Hnědá Ø 11 mm tavná tyčinka pro Vaše kreativní tvoření. Univerzální tavné lepidlo lepící hračky, ozdoby, plasty, kov, dřevo, látky, keramiku, lepenku...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Barevná tavná tyčinka pro Vaše kreativní tvoření.

Univerzální tavné lepidlo lepící hračky, ozdoby, plasty, kov, dřevo, látky, keramiku, lepenku, papír, textilie a pod.

Krásné barvy zajišťuji maximální spokojenost s výsledkem. Vyberte si přesně barvu, kterou potřebujete. Barevné tavné tyčinky můžete využít při tvorbě ozdobných věnců, floristice, nebo odlévat do silikonových forem pro výrobu ozdob a doplňků.

✅ Určené jako náplně do tavné pistole průměru 11-12mm
✅ 
Vyrobeno v EU.
✅ Bez kouře a zápachu.

Technické parametry

Vysoce kvalitní tavné lepidlo na bázi EVA,
Teplota měknutí 90 až 95 °C
Otevřená doba 15 až 20 s
Doba tuhnutí 7 až 9 s
Pracovní teplota 180 až 200 °C
Viskozita při 180 °C 6000 Pa s

Pracovní postup

Tavnou tyčinku vložte do tavné pistole určené pro tyčinky o daném průměru a odpovídající pracovní teplotě. Postupujte podle návodu pro danou tavnou pistoli. Používejte pouze kvalitní tavné pistole. Při lepení kovu doporučujeme díly předehřát na 30/40 °C, aby se zvýšila adheze umožněním pomalejšího procesu chlazení a snížením vlhkosti. Dalším způsobem, jak zaručit úplnou přilnavost k těmto povrchům, je použití pracovní teploty až 200 °C.

Skladování

Doba použitelnosti je v podstatě časově neomezená při uchovávání v suchém prostředí a teplotě 5 °C až 30 °C

Uvedená cena je za 1 tyčinku. 

Logo značky český stavitel

Proč je právě ČESKÝ STAVITEL tím ideálním řešením pro můj projekt?

protože je spolehlivou značkou nabízející špičkovou stavební chemii a lepidla. S jejich produkty získáte kvalitu ISO9001, lokální přístup, spolehlivost a výkon, které očekáváte pro vaše stavební projekty. Od vysoce kvalitních stavebních lepidel, pěn a tmelů po hydroizolační a impregnační prostředky. Její produkty navrženy tak, aby vám pomohly dosáhnout vynikajících výsledků ve vašich stavebních projektech, ať už se jedná o drobné opravy, renovace nebo velké stavební projekty.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tavné tyčinky
Hmotnost: 0.021 kg
Použití: na dřevo, na kov, na keramiku, na textil, na sklo, na papír, na lepenku, na plasty
Průměr tyčinek: 11mm
Typ: lepidla
Délka: 200 mm

Adventní kalendář

Jak vyrobit velikonočního zajíce pomocí tavných lepidel?

Udělejte si barevné Velikonoce

Výroba vánočního věnce

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

CeskyStavitel_logo_web

Český stavitel® je nejstarší a nejznámější značka Přerovské rodinné firmy METRUM s.r.o. operující na českém trhu od roku 2004. Pod značkou Český stavitel® naleznete produkty stavební chemie, hydroizolační produkty, tmely, silikony, montážní pěny, chemické kotvy a impregnace. Výrobky s logem Český stavitel® si oblíbili profesionálové ve stavebnictví i dřevozpracujícím průmyslu.

Značka Český stavitel® je zárukou kvality, lokálního přístupu a tradičních hodnot.

#showmore#

logo-metrum

Metrum s.r.o. je českou ryze rodinnou společností. V začátcích svého působení se zabývala dovozem a prodejem vteřinových lepidel CARTELL. V roce 1999 se firma rozrostla o divizi zaměřenou na průmyslová lepidla. Tato divize byla pojmenována Průmyslové lepení. Se začátkem nového tisíciletí vznikla druhá divize Stavební chemie, specializující se na produkty spojené se stavbou. O rok později se začala rozjíždět výroba produktů Dřevosan s originální recepturou.

  • V roce 2001 se stala společnost právnickou osobu pod názvem METRUM s.r.o.
  • V listopadu t. r. získala certifikát ISO 9002. O dva roky pak později proběhla recertifikace na ISO 9001.

Stále rozšiřuje aktivity v oblasti zpracovatelů dřeva a výrobců dřevostaveb, automobilovém, sklářském a papírenském průmyslu, stejně tak v obchodních službách pro stavebniny, železářství a hospodářské potřeby.

  • S rokem 2003 společnost rozhodla sjednotit produkty stavební chemie pod obchodní značku ČESKÝ STAVITEL®.
  • V roce 2007 se společnost Metrum přestěhovala do současných větších prostor v Přerově.

Protože se firma i nadále rozvíjí a vyvíjí stále nové produkty, v roce 2014 vznikla nová značka, která nese název BULDOK. Pod touto značkou jsou prodávány ekologické a čisticí prostředky. Zároveň je distributorem v ČR holandské značky olejových nátěrových hmot KOOPMANS. Jedná se o kvalitní olejové impregnační lazury a laky, nabízené v mnoha barevných odstínech, vhodné do exteriéru a interiéru.

Rovněž je výrobcem řady privátních značek a významným distributorem značek LOXEAL, TEX YEAR EUROPE, CARTELL , BOCHEMIT, DUVILAX, ALKAPRÉN, TRELLEBORG, DEN BRAVEN, TECTANE a dalších. Výrobky dodává i do dalších zemí EU - Německo, Slovensko, Polsko…  

  • V roce 2022 oslavila výročí 30 let na trhu. 
  • Od poloviny roku 2018 mají produkty nový moderní design
  • V roce 2019 jsme se stala partnerem ADMD (asociace dodavatelů montovaných domů).

Firma METRUM s.r.o., to jsou kvalitní výrobky, proškolení zaměstnanci, profesionální odborné poradenství a přátelský přístup. Setkat se s jejich prací můžete prostřednictvím mezinárodních veletrhů, sympozií, seminářů a různých předváděcích akcí. Divize Stavební chemie se pravidelně účastní Mezinárodního odborného semináře Dřevostavby Volyně. Divize Průmyslového lepení se již mnoho let účastní sklářského sympozia IGS v Novém Boru a stejně tak vystavujeme na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně.