Zákaznická podpora:+420 734 208 288e-shop@worknow.cz
Měna
CZK

Sklenářský silikon RL transp 280ml

Kód: MET_30311RL
169 Kč / ks 139,67 Kč bez DPH
Doručíme do 3 dnů
Můžeme doručit do:
30.4.2024
Možnosti doručení
Pro lepení skleněných konstrukcí, těsnění zasklívacích systémů výloh, prosklených vstupních hal, lepení skleněného nábytku, vitrín apod. Velmi vysoká...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro lepení skleněných konstrukcí, těsnění zasklívacích systémů výloh, prosklených vstupních hal, lepení skleněného nábytku, vitrín apod. Velmi vysoká přilnavost ke sklu, smaltu, k povrchově upraveným kovům, nerezové oceli a dřevu s povrchovou úpravou.

Není vhodný pro použití na PE, PP, teflon, beton, mramor, hliník, měděný a pozinkovaný plech, olovo, ocel s galvanickým povrchem a živičné podklady.

+ Nízkomodulový, nepřetíratelný.
+ Velmi vysoká přilnavost k nesavým materiálům.
+ Trvale pružný, odolný vlhku, vodě, povětrnostním vlivům a UV záření.

Doplňkové parametry

Kategorie: Silikony - elastické tmely
Hmotnost: 0.33 kg
Velikost balení: 280 ml
Aplikační teplota: +5 °C až +40 °C
Tvrdost: ? 18 ± 3 (Shore A, 3 s)
Pevnost v tahu: 2,3 MPa
Doba vytvoření povrchové slupky: ? 5 - 10 minut
Dilatační schopnost: ± 25%
Tepelná odolnost: -50 °C až +180 °C (po vytvrzení)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
1x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

O společnosti Den Braven

Jsme ryze česká firma, která vyrábí a prodává značkové výrobky uznávané především pro svoji spolehlivost. Ve vlastním testovacím středisku pro Vás vyvíjíme a prověřujeme spolehlivost našich značkových výrobků. Moderní technologie zde umožňují vyhovět jakýmkoliv požadavkům na množství při zachování vysoké kvality a krátkých dodacích termínů. V Den Braven vzniká široká škála výrobků, které sdružujeme do ucelených systémů tak, aby mezi sebou vytvářeli propracovanou vzájemnou vazbu a ta ve výsledku snižovala náklady na práci a aplikační čas.

Na trh se nám daří dodávat špičková řešení pocházející právě z našeho výrobního závodu v české republice. Prioritou je pro nás maximální zvýšení efektivity skladování a tím minimalizace nákladů což přispívá k dalšímu rozvoji naší společnosti. Od vývoje přes výrobu až po logistiku si dáváme záležet na prvotřídním servisu.