Zákaznická podpora:+420 734 208 288e-shop@worknow.cz
Měna
CZK

Maskovací páska WASHI 120°C 24mmx50m zelená

Kód: MET_9911277
43 Kč / ks 35,54 Kč bez DPH
Doručíme do 1 dne
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení
Washi papírová páska vyrobená z rýžového papíru, opatřená vodním akrylovým lepidlem pro precizní malování.Široce používána profesionální masko...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Washi papírová páska vyrobená z rýžového papíru, opatřená vodním akrylovým lepidlem pro precizní malování.

Široce používána profesionální maskovací páska pro precizní vnitřní nebo venkovní maskování nábytku, dřevěných výrobků, hudebních nástrojů, sportovního vybavení, dekorací, kovových, gumových a plastových dílů.

Vlastnosti:
• Snadno se trhá
• Nezanechává zbytky
• Výborná přilnavost
• Vysoká teplotní odolnost
• Vodě odolná
• Odolná vůči UV záření a rozpouštědlům

Silná přilnavost
modifikovaným lepidlem velmi pevně přilne k povrchu, jako je sklo, stěna, kov a další.

Žádné zbytky lepidla
čistá práce bez zbytků lepidla a to až při 7-60 dní venkovního použití

Odolná vůči vysokým teplotám
až 120 °C a 2 hodiny pro práci při vysokých teplotách

UV odolná
Až 30 dní UV odolnosti

Odolná vůči NC barvám
Odolná vůči nitrocelulózovým barvám

Technická data
• Celková tloušťka 0,100 + 0,015 mm
• Lepivost na oceli >3N/25mm
• Pevnost v tahu >20N/cm
• Přilnavost valivé koule >12 (Ball)
• Odolnost proti vodě a rozpouštědlům dobrá
Logo značky český stavitel

Proč je právě ČESKÝ STAVITEL tím ideálním řešením pro můj projekt?

protože je spolehlivou značkou s více než 30 letou tradicí, nabízející špičkovou stavební chemii a lepidla. S jejich produkty získáte kvalitu ISO9001, lokální přístup, spolehlivost a výkon, které očekáváte pro vaše stavební projekty. Od vysoce kvalitních stavebních lepidel, pěn a tmelů po hydroizolační a impregnační prostředky. Její produkty navrženy tak, aby vám pomohly dosáhnout vynikajících výsledků ve vašich stavebních projektech, ať už se jedná o drobné opravy, renovace nebo velké stavební projekty.

Doplňkové parametry

Kategorie: STAVEBNÍ MATERIÁL A CHEMIE
Hmotnost: 0.12 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
Nevyplňujte toto pole:
J Avatar autora Doporučuji všem 15.10.2023 16:46
jen jsem chtěl napsat, že jsem vyzkoušel a byl nadšený. Při odmotání se netrhá, silně lepí a přitom nezanechá lepidlo. Přesné kontury, překvapivě pěkně se sní tvarovali křivky, a měla na dotek takový silikonizovaný povrch. Odlepení šlo hladce a skvělý výsledek.
Odpovědět

CeskyStavitel_logo_web

Český stavitel® je nejstarší a nejznámější značka Přerovské rodinné firmy METRUM s.r.o. operující na českém trhu od roku 2004. Pod značkou Český stavitel® naleznete produkty stavební chemie, hydroizolační produkty, tmely, silikony, montážní pěny, chemické kotvy a impregnace. Výrobky s logem Český stavitel® si oblíbili profesionálové ve stavebnictví i dřevozpracujícím průmyslu.

Značka Český stavitel® je zárukou kvality, lokálního přístupu a tradičních hodnot.

#showmore#

logo-metrum

Metrum s.r.o. je českou ryze rodinnou společností. V začátcích svého působení se zabývala dovozem a prodejem vteřinových lepidel CARTELL. V roce 1999 se firma rozrostla o divizi zaměřenou na průmyslová lepidla. Tato divize byla pojmenována Průmyslové lepení. Se začátkem nového tisíciletí vznikla druhá divize Stavební chemie, specializující se na produkty spojené se stavbou. O rok později se začala rozjíždět výroba produktů Dřevosan s originální recepturou.

  • V roce 2001 se stala společnost právnickou osobu pod názvem METRUM s.r.o.
  • V listopadu t. r. získala certifikát ISO 9002. O dva roky pak později proběhla recertifikace na ISO 9001.

Stále rozšiřuje aktivity v oblasti zpracovatelů dřeva a výrobců dřevostaveb, automobilovém, sklářském a papírenském průmyslu, stejně tak v obchodních službách pro stavebniny, železářství a hospodářské potřeby.

  • S rokem 2003 společnost rozhodla sjednotit produkty stavební chemie pod obchodní značku ČESKÝ STAVITEL®.
  • V roce 2007 se společnost Metrum přestěhovala do současných větších prostor v Přerově.

Protože se firma i nadále rozvíjí a vyvíjí stále nové produkty, v roce 2014 vznikla nová značka, která nese název BULDOK. Pod touto značkou jsou prodávány ekologické a čisticí prostředky. Zároveň je distributorem v ČR holandské značky olejových nátěrových hmot KOOPMANS. Jedná se o kvalitní olejové impregnační lazury a laky, nabízené v mnoha barevných odstínech, vhodné do exteriéru a interiéru.

Rovněž je výrobcem řady privátních značek a významným distributorem značek LOXEAL, TEX YEAR EUROPE, CARTELL , BOCHEMIT, DUVILAX, ALKAPRÉN, TRELLEBORG, DEN BRAVEN, TECTANE a dalších. Výrobky dodává i do dalších zemí EU - Německo, Slovensko, Polsko…  

  • V roce 2022 oslavila výročí 30 let na trhu. 
  • Od poloviny roku 2018 mají produkty nový moderní design
  • V roce 2019 jsme se stala partnerem ADMD (asociace dodavatelů montovaných domů).

Firma METRUM s.r.o., to jsou kvalitní výrobky, proškolení zaměstnanci, profesionální odborné poradenství a přátelský přístup. Setkat se s jejich prací můžete prostřednictvím mezinárodních veletrhů, sympozií, seminářů a různých předváděcích akcí. Divize Stavební chemie se pravidelně účastní Mezinárodního odborného semináře Dřevostavby Volyně. Divize Průmyslového lepení se již mnoho let účastní sklářského sympozia IGS v Novém Boru a stejně tak vystavujeme na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně.