COROTOP: Profesionální systémy pro střechy a dřevostavby

Střecha a fasáda dělají dům. Proto potřebují vaši pozornost, péči a ochranu, obzvláště před nepříznivým počasím. A přesně pro takové účely je tady profi sortiment značky COROTOP, který váš dům udrží v suchu při každé příležitosti a vy budete klidně spát.

Střechy a fasády jsou nejvíce namáhanými částmi každé stavby, které musí odolávat rozmarům počasí. Pokud se tedy chystáte na stavbu, rekonstrukci nebo renovaci bydlení, vysoce kvalitní a efektivní materiály jsou základem.

Membrána nebo folie? Určitě membrána...

Mezi nejmodernější a vysoce účinné stavební systémy patří COROTOP, který se vyrábí výhradně v Evropě a prodává ve více než 50 zemích světa. Jedná se především o izolační systém, který se liší použitím vícevrstvé membrány narozdíl od běžně používaných folií, které jsou svými parametry dávno překonány. Membrány COROTOP, jako extrémně pevný materiál z netkaných textilií a speciálního funkčního filmu, zajistí vaší stavbě daleko delší životnost a zabezpečení proti povětrnostním vlivům.

Membrány COROTOP mimo jiné garantují maximální vodotěsnost, zvýšenou odolnost proti mechanickému poškození, dlouhodobou odolnost proti UV záření i bezpečnou instalaci. Více než dvacetileté testování v praxi ukázalo, že systém COROTOP je chytrým a dlouhodobě spolehlivým řešením pro všechny střechy a dřevostavby, které neztrácí své vlastnosti ani po letech.  

„Výrobky COROTOP jsou určeny pro standardní, nízkoenergetické, pasivní i nulové domy, stejně tak jako chaty, chalupy, garáže, dílny a další objekty. Zajistí správnou funkci a odvětrávání vlhkosti z konstrukce objektu. Jedná se o výjimečné membránové řešení, které nahrazuje běžně využívané folie,“ dokládá univerzálnost systému Zdeněk Starý, technický manažer divize Stavební chemie společnosti a exkluzivním dovozcem do ČR firmou METRUM s.r.o.

Extrémní odolnost a bezpečnost

Systém COROTOP chrání váš dům před vlhkostí, výrazně prodlužuje životnost, snižuje náklady na provoz i údržbu domu, zvyšuje komfort a zabezpečuje zdravotní nezávadnost objektu. Právě díky těmto jedinečným vlastnostem nezáleží na tom, jestli je váš dům vysoko v horách anebo v údolí, uvnitř budete mít vždy příjemné klima.

Značka COROTOP je řešením nejvyšší kvality a vyniká svými parametry nad konkurencí. Výrobky jsou extrémně pevné, jsou charakteristické svou voděodolností, dlouhou životností a mají vynikající UV odolnost. Navíc zajišťují jednoduchou montáž a jsou cenově dostupnější než řada folií,“ shrnuje benefity špičkového řešení Zdeněk Starý, technický manažer divize Stavební chemie společnosti a exkluzivním dovozcem do ČR firmou METRUM s.r.o.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení