FESTA AKU nářadí

Konečně jsme se dočkali! Osvědčený výrobce ručního nářadí značky FESTA rozšířil svoji nabídku o sortiment profesionálního elektrického AKU nářadí. A je to nabídka, která se jistojistě zalíbí.

14 nejběžnějšího AKU nářadí + 2 typy baterií a 2 typy nabíječek s různými variantami balení. Takže je z čeho vybírat a jak je u FESTY zvykem, vždy dostaneme výborný poměr mezi cenou a kvalitou.

Mezi novinkami FESTA AKU nářadí nechybí nejen klasické, ale i bezuhlíkové příklepové vrtačky, SDS+ vrtací kladivo, rázový ¼“ utahovák, úhlová i excentrická bruska anebo multifunkční bruska s rychloupínáním. Jako třešničky na dortu pak nabídku doplňují LED reflektor nebo sponkovačka.

 

V přístrojích FESTA AKU jsou použity nejnovější technologie, ve vybraných přístrojích moderní silné BRUSHLESS motory, LI-Ion akumulátory s dvojí úrovní kapacity a systém SHARE 20V, který umožňuje použít jednu baterii a nabíječku pro všechny označené přístroje. 

Spolu s produkty výrobce otevírá i servisní středisko, u kterého přislíbil velmi rychlé reakční doby pro případné servisní úkony.

Už víte, od koho bude vaše další AKU nářadí? My ano :-) bude to FESTA professional x tools

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení