Vánoční provoz

vanocni-provozu-v2

Zdravíme všechny kutily a kutilky,

rádi bychom Vás informovali o provozu našeho obchodu během vánočních svátků.

Objednávky přijaté do pátku 17.12. 14:00 budeme expedovat ještě letos před Vánocemi. Garanci doručení do Vánoc pak nese vámi zvolený přepravce, ale jsme si jistí, že se vše stihne.

Po té bude u nás následovat inventura a dovolená, kdy dojde k úplnému přerušení provozu. Uzavřeni budeme od 18.12.2021 do 3.1.2022 včetně.

Objednávky budeme samozřejmě přijímat i nadále. Vyřizovat je však začneme postupně od úterý 4.1.2022. V tomto období přerušení provozu bude kompletně uzavřeno i oddělení e-shopu, a proto nebude možné odpovídat na Vaše emaily ani vyřizovat Vaše telefonáty.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY
Kdy naposledy mohu objednat, abych měl/a jistotu, že zboží dorazí do Vánoc?
Provoz našeho e-shopu bude fungovat v klasickém režimu do pátku 17.12.2021 do 14:00. Tzn., že objednávky přijaté a zaplacené do pátku 17.12. ještě vyexpedujeme a předáme dopravci. Nedoporučujeme ale nechávat objednávky na poslední chvíli.
Kdy mohu očekávat doručení balíčku, pokud objednám v období od 18. 12. 2021 do 3. 1. 2022?
V tomto období čerpáme celozávodní dovolenou z důvodu vánočních svátků, a pak se všichni věnujeme inventuře. Provoz se opět naplno rozjede až v úterý 4. 1. 2022. Během tohoto období se nám nahromadí spousta nevyřízených objednávek, které poté budeme postupně odbavovat. Může se tedy stát, že k Vám balíček dorazí s menším zpožděním.
Proč mi nikdo neodpovídá na emaily ani nezvedá telefon?
Je to z důvodu již výše zmíněné celozávodní dovolené. Nemusíte se ovšem obávat, všechny Vaše dotazy postupně zodpovíme ihned po návratu. V případě, že jste uhradili objednávku online platební kartou a přejete si ji stornovat a platbu vrátit, samozřejmě Vám vyjdeme vstříc a platbu vrátíme. Všechny tyto požadavky ale zvládneme postupně vyřizovat opravdu až od výše zmiňovaného 4. 1. 2022.
Jak je to s vrácením a výměnou zboží?
Pokud jste zboží poslali na výměnu nebo vrácení těsně před 16.12., dostaneme se k vyřízení požadavku až po svátcích a inventuře, tedy od úterý 4. 1. 2022. Nemusíte mít strach, všechny Vaše požadavky budou vyřízeny.

 

Děkujeme za Vaši přízeň a přejeme krásný, pohodový a šťastný vstup do roku 2022 :)

Ema z WORKNOW

vanocni-provoz-snehulaci

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení