Elektrocentrála digitální invertorová, 2kW
Kód: EXT_8896223Související produkty
Detailní popis produktu
Díky své nízké hmotnosti, malým rozměrům, mimořádně tichému chodu a minimální spotřebě, jsou tyto digitální elektrocentrály ideálním zdrojem energie při rekreaci (chaty, karavany, lodě apod.) a na expedicích. Dokonalá kvalita napětí, zajištěná invertorovým systémem vyhlazení výstupní křivky, však umožňuje jejich využití také pro napájení citlivé elektroniky, jako je výpočetní technika nebo lékařské vybavení. Díky funkci inteligentní regulace otáček v závislosti na spotřebě je tato digitální elektrocentrála až o 40% ekonomičtější oproti běžným elektrocentrálám. Navíc má možnost zapnout ekonomický režim provozu, kdy se sníží otáčky motoru, výkon, ale i spotřeba, což se hodí pokud nevyužíváte elektrocentrálu na plný výkon. Na panelu elektrocentrály je jedna 16A zásuvka pro 230V a jedna 12V auto zásuvka se stejnosměrným proudem, která umožňuje použití různých 12V spotřebičů (např. USB nabíječka, kompresor, lednička, …). Součástí příslušenství jsou rovněž nabíjecí kabely, díky nimž lze elektrocentrálou dobíjet 12V autobaterie. Elektrocentrála je vybavena digitálním počítadlem celkových provozních hodin od prvního startu, provozních hodin od posledního startu, aktuálního napětí a frekvence. Velikost nádrže umožňuje až 7 hodin nepřetržitého provozu (v závislosti na zatížení). Elektrocentrála má nízkou hmotnost a lze ji proto jednoduše přenášet v ruce. K centrále lze dokoupit speciální propojovací kabel pomocí kterého může spojit dvě stejné centrály dohromady. Po jejich propojení dosáhnete provozního výkonu až 3,4kW.- tichý a ekonomický provoz
- inteligentní regulace otáček – až o 40% ekonomičtější
- až 7 hodin nepřetržitého provozu
- digitální multifunkční měřič
- 16A zásuvka a 12V auto zásuvka
- spojením dvou stejných centrál dostanete 3,4kW
- nízká hmotnost







Prodloužená záruka na 3 roky
Záruční lhůtu svého stroje značky Heron si můžete prodloužit na dobu 3 let při splnění specifikovaných podmínek. Prodloužení záruční lhůty nad rámec zákonné je možné, jsou-li splněny tyto podmínky:
- Stroj byl po 2 letech od prodeje v provozu ne více než 900 motohodin.
- Stroj absolvoval periodickou technickou prohlídkou po uplynutí 12 měsíců (nebo 300 provozních hodinách) a po uplynutí 24 měsíců (nebo 600 provozních hodinách) od data prodeje a potvrzení v Servisní knížce autorizovaným servisem značky Heron. Časové rozmezí pro provedení periodické prohlídky max. +1 měsíc po roce od prodeje a +1 měsíc po dvou letech od prodeje výrobku. Tyto roční prohlídky a náklady s ní spojené jsou hrazeny zákazníkem dle platného ceníku.
Proč je právě HERON nejlepší volbou?
Značka HERON je sázkou na jistotu pro každého, kdo potřebuje výkon bez kompromisů. Jde o prověřenou českou značku, která si za roky praxe vybudovala pověst synonymu silných, odolných a spolehlivých elektrocentrál, čerpadel a motorové techniky. Stroje HERON denně pracují nejen na stavbách, zahradách, chalupách nebo v terénu, ale své místo mají i u složek IZS, kde se na techniku kladou ty nejvyšší nároky. Ať už řešíš záložní zdroj energie, zavlažování, nebo krizové odčerpávání vody, HERON dodá stabilní výkon, dlouhou životnost a maximální spolehlivost i v těch nejtěžších podmínkách. Je to technika navržená tak, aby fungovala, když na tom opravdu záleží.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Digitální invertorové elektrocentrály |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 21.9 kg |
| EAN: | 8595703606762 |
| AC jmenovitý proud: | 7,8A/230V |
| DC jmenovitý proud: | 8,3A/12V |
| Krytí: | IP23M |
| Max. výkon motoru: | 2,4kW(3,3HP)/5000min-1 |
| Napětí/frekvence: | 230V/50Hz |
| Objem nádrže: | 6 l |
| Obsah válce: | 80ccm |
| Palivo: | benzín |
| Počet fází: | 1f |
| Startování: | ruční |
| Typ generátoru: | multipól. alternátor, dig. invertor |
| ? Účiník: | 1 |
| Výkon maximální: | 2,0kW |
| Výkon provozní: | 1,8kW |
| Propojení dvou: | Ano |
| Rozměry: | 48×55×30cm |
| Tiché: | Ano |
| Recyklační poplatek: | 8 Kč |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
5,0
1 hodnocení
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Bartošova 40, 760 01 Zlín, ČR |
| E-mail : | info@madalbal.cz |