Vrtačka, 450W
Kód: EXT_8890001Související produkty
Detailní popis produktu
Malá, lehká, velice praktická a snadno skladovatelná vrtačka bez příklepu je určena zejména pro dlouhodobější vrtací práce do dřeva nebo oceli, při kterých je preferována lehká vrtačka. Vrtačka je vybavena hákem pro zavěšení na opasek.- jemná regulace otáček umožňuje nastavení otáček pro konkrétní materiál
- háček pro zavěšení na opasek
- klasické celokovové sklíčidlo zaručí spolehlivé upevnění vrtáku



Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické vrtačky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.81 kg |
| EAN: | 8595126980241 |
| Hřídel: | 3/8"–24 UNF |
| L/P chod: | ano |
| Max. vrtání do dřeva: | 15mm |
| Max. vrtání do oceli: | 10mm |
| Napájení: | 230 V |
| Napětí/frekvence: | 230V/50Hz |
| Otáčky: | 0–2800/min |
| Průměr vrtáku: | 1–10mm |
| Příkon: | 450W |
| Sklíčidlo: | celokovové |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Bartošova 40, 760 01 Zlín, ČR |
| E-mail : | info@madalbal.cz |