Venkovní zvonkové tlačítko pro P5728 na 1x A23
Kód: EMS_P5728TSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Náhradní tlačítko pro bezdrátový zvonek P5728.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní tlačítka |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.064 kg |
| EAN: | 8592920080412 |
| Prodejní obal: | 1 ks, blistr |
| Dosah ve volném prostoru: | až 180 m |
| Krytí: | IP56 |
| Napájení: | 1× 12 V A23 (součástí balení) |
| Přenosová frekvence: | 433 MHz |
| Recyklační poplatek: | 1.02 Kč |
| Určeno pro typ zvonku: | P5728, P5730 |
| Způsob párování: | self-learning (automatické napárování) |
| Způsob přenosu: | bezdrátově |
| rozměr tlačítka: | 19 × 42 × 72 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
5,0
1 hodnocení
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | EMOS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Šířava 295/17, 750 02 Přerov, ČR |
| E-mail : | info@emos.cz |