Alarm s pohybovým čidlem EM‑125L PROTECTOR
Kód: EMS_H8106Související produkty
Detailní popis produktu
barva: černá
citlivost: –
další funkce: ne
detekční dosah: 8 m
detekční úhel: 110°
doba sepnutí: 5 s, 30 s, 1 min, 3 min, 5 min
hlasová komunikace: ne
instalační materiál: –
jazyky aplikace: –
kompatibilita: –
krytí: IP21
max. zátěž kapacitní: –
max. zátěž odporová: –
napájení: DC USB 5 V / 3× AA
notifikace do mobilní aplikace: ne
ovládání hlasovými asistenty: ne
podporované OS: –
přenosová frekvence: –
prodejní obal: 1 ks, papírová krabička
produkt: alarm
protokol: RF
rozměr: 100 × 80 × 60 mm
typ senzoru: PIR
ukládání na cloud: ne
ukládání na SD kartu: ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pohybová čidla |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.259 kg |
| EAN: | 8592920146989 |
| Prodejní obal: | 1 ks, papírová krabička |
| Barva: | černá |
| Citlivost: | – |
| Další funkce: | ne |
| Detekční dosah: | 8 m |
| Detekční úhel: | 110° |
| Doba sepnutí: | 5 s, 30 s, 1 min, 3 min, 5 min |
| Krytí: | IP21 |
| Max. zátěž kapacitní: | – |
| Napájení: | DC USB 5 V / 3× AA |
| Produkt: | alarm |
| Přenosová frekvence: | – |
| Recyklační poplatek: | 1.02 Kč |
| Rozměr: | 100 × 80 × 60 mm |
| Typ senzoru: | PIR |
| hlasová komunikace: | ne |
| instalační materiál: | – |
| jazyky aplikace: | – |
| kompatibilita: | – |
| max. zátěž odporová: | – |
| notifikace do mobilní aplikace: | ne |
| ovládání hlasovými asistenty: | ne |
| podporované OS: | – |
| protokol: | RF |
| ukládání na cloud: | ne |
| ukládání na SD kartu: | ne |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | EMOS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Šířava 295/17, 750 02 Přerov, ČR |
| E-mail : | info@emos.cz |