DenBit Aluband PLUS - Střešní bitumenový pás
Kód: DBX_B206RLP DBX_B207RLP DBX_B208RLP DBX_B209RLP Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Asfaltové rozpouštědlové hydroizolace |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Rozměry: | 50 mm, délka 10 m |
| Délka: | 10 m |
| Šířka: | 50 mm |
| Balení: | 10 m |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Den Braven Czech and Slovak a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Úvalno 353, 793 91 Úvalno, ČR |
| E-mail : | info@denbraven.cz |