Děrovač kůže, sada 9ks, 2,5-10mm
Kód: EXT_10266Detailní popis produktu
Děrovač kůže, sada 9ks, 2,5-10mmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Děrovače, výsečníky, sady |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.37 kg |
| EAN: | 8595126910224 |
| Technické parametry: | 2,5-10mm |
| Doplňující parametr: | průměry: 2,5-3-4-5-6-7-8-9-10mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Bartošova 40, 760 01 Zlín, ČR |
| E-mail : | info@madalbal.cz |