kotouč leštící pěnový, orbitální, T40, oranžový, ?150x25mm, suchý zip ?127mm
Kód: EXT_8804544Detailní popis produktu
Univerzální a víceúčelový pěnový leštící kotouč určený jak pro jednostupňové leštění k dosažení finálního lesku, tak pro vícestupňové leštění zahrnující použití korekční pasty nebo emulze se středními korekčními účinky pro retušování lehčích poškození autolaku. Orbitální leštičky při práci vytvářejí horizontální pohyb, deformují kotouč a teplo, které je generováno excentrickým systémem se může ukládat uvnitř pěny. Tato řada kotoučů je speciálně navržena pro orbitální leštičky a řeší tyto problémy. Určeno pro orbitální leštičky, ale lze použít i pro rotační leštičky.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ruční nářadí do dílny |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8595126984355 |
| Doplňující parametr: | otvor ⌀ 22mm |
| Technické parametry: | T40, oranžový, ⌀150x25mm, suchý zip ⌀127mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Bartošova 40, 760 01 Zlín, ČR |
| E-mail : | info@madalbal.cz |