Bruska vibrační, 200W
Kód: EXT_8894003Související produkty
Detailní popis produktu
Dvouruční výkonná bruska pro plošné a rohové broušení plochých dřevěných materiálů, kovů, plastů, tmelů a laků. Při broušení si můžete upravit rychlost dle typu broušeného materiálu. Z důvodu delší životnosti má bruska pevnou kovovou základnu na kterou lze přichytit brusné papíry pomocí suchého zipu nebo svorkami. Čistý pracovní prostor zajišťuje integrovaný systém odsávání pilin do sběrného boxu. Horní strana rukojeti je pokryta gumou, která tlumí přenos vibrací při práci.Není vhodná pro broušení sádrokartonu.- elektronická regulace rychlosti
- upínaní papíru pomocí svorek nebo suchého zipu
- hliníková základna
- odsávání pilin do sběrného boxu
- rukojeť pokrytá gumou
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické vibrační brusky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 2.04 kg |
| EAN: | 8595126986342 |
| Brusná plocha: | 182×90mm |
| Napájení: | 230 V |
| Napětí/frekvence: | 230V/50Hz |
| Otáčky: | 6000–13000/min |
| Příkon: | 200W |
| Brusný papír: | 185×93mm, suchý zip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Bartošova 40, 760 01 Zlín, ČR |
| E-mail : | info@madalbal.cz |