Hasák, délka 455mm/60mm
Kód: EXT_7562Související produkty
Detailní popis produktu
Hasák, délka 455mm/60mmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Hasáky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.83 kg |
| EAN: | 8595126905688 |
| Technické parametry: | délka 455mm/60mm |
| Doplňující parametr: | rozsah čelistí do 60mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Bartošova 40, 760 01 Zlín, ČR |
| E-mail : | info@madalbal.cz |